2/11/2013

Ogłoszenie parafialne

Mia

Moi drodzy Bloggerzy!
Wiem, jest ciężko. Znów słyszę skargi na szabloniarzy i te sprawy. 
Błagam, postarajcie się nie kłócić.

Szabloniarze:
Uprzejmie proszę o wyświetlanie konkretnych odmów z wyjaśnieniem. Jeżeli ktoś nie da rady z wieloma zamówieniami blokować swoje kolejki do maximum 5 blogów i reszty nie przyjmować.


Zamawiający:
Stosujcie się do nowego regulaminu. Zamieściłam już chyba 3 informacje na ten temat, a wciąż pojawiają się wpisy w zakładce nieaktywnej. Wszystkie zamówienia, które tam się znalazły w przeciągu Lutego zostają zignorowane, ponieważ jest to złamanie regulaminu. Szabloniarzy proszę o nie branie pod uwagę tych zamówień.
I jeszcze jedna sprawa, chyba najważniejsza. Muszę Was opuścić. Niedawno coś tam w notce wspomniałam, że idę do szpitala, potem, że wróciłam.
Niestety stan mojego zdrowia się pogorszył i znów wyląduję w czterech szpitalnych ścianach. Nie wiem na jak długo. Mogę wrócić jutro, pojutrze, może nawet i za tydzień. Nie jestem w stanie określić co mi lekarz powie. On chyba sam nie wie, co się dzieje.
W każdym bądź razie blokuję swoją kolejkę i biorę urlop na czas nieokreślony.
Podczas mojej nieobecności bardzo Was proszę, abyście nie wdawali się w żadne kłótnie i by ta strona funkcjonowała jak należy. Nie lubię, jak ktoś szarga Nasze dobre imię.
W szpitalu będę mieć laptopa, ale nie wiem czy złapię internet. Jak tylko będzie WiFi od razu tu zaglądnę. I mam wielką nadzieję, że się nie rozczaruję.
Ps. ChanLee, wybacz, teraz to ja jestem ta wredna, bo zasłoniłam twój post xD
Buziaki kochani!

4 komentarze:

 1. :'C
  Szybkiego powrotu do zdrowia, szefowo! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowiej szybciutko, kochana. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Chrzanić moje nic nie warte szablony, twoje zdrowie jest ważniejsze! Tak więc życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby to nie było nic poważnego. Z tym zdrowiem jest różnie. Spokojna głowa, ta strona tak szybko nie upadnie, zwłaszcza że nasza załoga jest liczna >:D Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń