2/10/2013

[189-192] Szablony wolne

Jestem wstrętna, ponieważ zasłaniam niemal świeży post naszej nowej stażystki. Niestety, czeka mnie pracowity tydzień nad szablonami, więc prawdopodobnie przestanę się udzielać na LOG. O ile w ogóle się udzielałam, ale dobra. Przejdźmy do sedna.

Dzisiaj zrobiłam szablony wolne. Dwa z tłem nieruchomym i dwa nagłówkowe. Te ostatnie będą moimi pierwszymi, liczę na to, że nie wyszło tak źle. 

Osobiście to mój faworyt. Jest inny niż wszystkie, bo szczerze mówiąc te wszystkie kody CSS na kolumny i posty mi się zbrzydły. Ile można! Co oczywiście nie zmienia faktu, że u mnie takie wspaniałości się pojawią.


Szablon ciemny, ale układ ten sam. Wstyd i hańba. Jestem strasznym leniem!

Dziwny układ. Później go jakoś poprawię, chwilowo moja wizja opiera się na tym. Podoba mi się obrazek tej dziewczyny.
Nie wiem co mnie wzięło na ten cytat. Znak, że zwariowałam.

Tego "dzieła" nawet nie skomentuje.

Zamówienia? Robią się. Co zrobię, to usuwam i pracuje nad nimi od nowa. Nie chcę jakiegoś "badziewia" wam dać drogie zamawiające. Proszę o cierpliwość :-)

ZANIM ZAMÓWISZ SZABLON U MNIE, PRZECZYTAJ REGULAMIN NA PODSTRONIE. 
Jako, że mój regulamin się trochę różni, nie spodziewajcie się żadnej taryfy ulgowej. I na Boga. Będąc na mojej podstronie, nie zamawiajcie szablonów do Larrien, bo miałam już dwa takie przypadki. Chyba każdy wie, na czyjej podstronie się znajduje!

No to życzę wszystkim przyjemnego tygodnia, do soboty! :)

3 komentarze:

 1. Ojejka! Jaki oczopląs. Wszystkie są cudowne, Chan. <3 Mi osobiście najpardziej przypadła do gustu trójeczka. :) Obrazek i idealnie pasujący cytat + te kolory. Kocham. <3 Weny życzę, kochana. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi najbardziej podobają się pierwsze 2. c: Są świetne ^^
  Nie wiem tylko, czemu dawałaś nagłówek w tym trzecim, to da się ustawić w HTML, prawie tak samo jak nieruchome tło xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń