2/11/2013

[193] Zamówienie dla Navie Read

Żyję i mam się dobrze. Chyba.
Mniejsza z tym!
Wróciłam po tej niewybaczalnie długiej przerwie i jestem tu dzisiaj dzięki wylanym z siebie trzech litrów łez. Wiem, że pierwsze zamówienie miało być dla Bittersweet, ale nie dowiedziałam się o tym zamówieniu i to zrobiłam wcześniej. A teraz zrobienie pierwszego szablonu zajęłoby mi dużo czasu, a ten dla Navie Read gniłby sobie dalej..
Mam nadzieję, że nie zatłuczecie mnie za to.Niestety nie miałam czasu na sprawdzanie czcionek i wymiarów, więc mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz. 
Moja kolejka oficjalnie otwarta (w końcu. xD)
A ja teraz znikam. Do zobaczenia!

5 komentarzy:

 1. Witamy z powrotem! Myślałam, że już o nas zapomniałaś ;-) Co do szablonu - średnio mi się podoba. Nie użyłaś niemal żadnej tekstury, jakość zdjęć powala na kolana. Zawsze może być gorzej, więc jak masz czas to ćwicz i ćwicz ;-)

  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo cieszy mnie fakt, że znowu jesteś, ale mam jedno Ale. Niestety. Twoja kolejka w dalszym ciągu będzie zablokowana, póki nie wykonasz wszystkich zamówień, jakie stoją w niej. Do tego czasu, ja mówiłam na podsumowaniu nie możesz publikować nic innego. Przykro mi

  OdpowiedzUsuń
 3. Alex ! ;) Nareszcie się odezwałaś. Cóż mogę Ci powiedzieć? Mam nadzieję, że to koniec z przerwami... Życzę Ci wielu udanych szablonów. ;)
  A co do tego w notce całkowicie popieram Chan. Wybacz.
  Życzę weny i pozdrawiam cieplutko ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. No to tak. Patrząc na ten szablon mam mieszane uczucia, przyznam się bez bicia. Układ wszystkich elementów jest w miarę, ale nie użyłaś żadnej textury, a te kółka powinnaś w ogóle wymazać. Jeśli już chciałaś je mieć, wystarczyło wbić w google ''bokeh'', tam na pewno będzie tona tych kropeczek. Wystarczy tylko odpowiednie krycie i ryb mieszania i uzyskasz o wiele lepszy efekt, niż gdybyś robiła je własnoręcznie.
  Oczywiście przyznam Chan rację, jakość zdjęć nie powala. Pole na posty jest tak wielkie, że kolumny ledwo się tam mieszczą. Mam wrażenie, że gdy zamawiająca wstawi ten nagłówek, będzie widać ostre krawędzie po bokach.
  W FAQ jest instrukcja na spakowanie szablonu, więc nie musiałabyś zapisywać już ty wymiarów, tła, kolorów czcionek itp. Przeczytaj, może ci coś pomoże :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak, dziękuję bardzo za szablon, jednakże..skończyłam pisać na tym blogu. :| I to w grudniu, albo na początku stycznia bodajże. Mimo wszystko dziękuję.

  OdpowiedzUsuń