12/07/2012

Podsumowanie stażu Essence & Heather

Mia
Dobry wieczór! Tak oficjalnie zaczynam dzisiejszy post. Pewnie dwie ze stażystek wyczekują tej informacji i zastanawiają się, kiedy się pojawi. Otóż nasze kochane koleżanki przeżyły już swój miesiąc próbny na szabloniarni. Pora podsumować ich pracę i stwierdzić, czy nadają się na pełnoprawne szabloniarki.


Podsumowanie Essence:
6 Grudzień minął wczoraj, przetrzymałam Cię do dzisiaj, gdyż staż Heather kończy się również. Uważnie śledziłam Twoje prace na Logu i muszę z ręką na sercu przyznać, że jestem pod wrażeniem. Wykonałaś przepisowe 3 szablony. Choć byłaś mniej aktywna, zrekompensowałaś się tym, że stworzyłaś jakże piękny szablon na stronę główną. Twoje szablony są bardzo praktyczne, łatwe do wstawienia. Poświęcasz im uwagę, wkładasz swe serce i zadowalasz zamawiających. Zawsze też sypniesz mądrym zdaniem w komentarzu. Z czystym sumieniem pragnę powiedzieć, że pomyślnie przeszłaś staż!

Podsumowanie Heather:
Cóż mogę rzec o Tobie? Otrzymałaś miano najbardziej aktywnej szabloniarki. Jesteś wesołą kobietką, która lubi towarzystwo i to widać. Zawsze skora do pomocy i chętna do udzielania się na blogu. Przepisowe szablony były, prócz nich wykonałaś masę innych. Co więcej, przesłałaś mi linki do innych szabloniarni na temat współpracy. Zawsze Nas bronisz, choćby nie wiem co. Twoje szablony, niekiedy proste, inne bardziej złożone i skomplikowane są urocze. Masz tendencje do przesadzania z ogromniastą czcionką w nagłówkach, ale zdaje mi się, że nikomu jeszcze to nie przeszkodziło w tym, by zamówić u Ciebie szablon. Podobnie jak wyżej nominuję Cię na szabloniarkę!

Jak widać, obie przeszłyście staż pomyślnie. Każda z Was włożyła w tą stronę tyle serca ile tylko mogła. Ośmielę się powiedzieć, że zostałyście właśnie pełnoprawnymi szabloniarkami na Logu. Zatem Wasze prawa lekko się zmieniły. Możecie przeczytać teraz regulamin dla szabloniarzy i cieszyć się tym, że dołączyłyście tutaj na stałe!
Dobranoc!

11 komentarzy:

 1. Jej! Dzięki! ^^ Ha, ale dziś wesoły dzień mam, najpierw 5 z chemii, a teraz to :D Ach, ale się cieszę! :D
  I takie małe pytanie mam jeszcze, czy odmowy mają być numerowane jak szablony? ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, odmowy to nie szablony więc nie muszą być numerowane. I jeszcze jedno. Powstała nowa podstrona z propozycjami na szablony ;)

   Usuń
  2. Haha, no to super :D Może ktoś da mi inspirację ;) Mio, a jak już jesteś przy przebudowie strony, to może zwiększyłabyś lewą kolumnę, tzn. to archiwum, bo się to strasznie czyta.

   Usuń
  3. Wiem, widziałam. Postaram się to zmienić, mam jednak nadzieję, że nie rozjebie przez to całego szablonu ;)

   Usuń
  4. Aha, Heather, a co z tym buttonem? Pracujesz nad nim?

   Usuń
  5. Tak, już go prawie kończę :)

   Usuń
  6. Aha, to daj znać jak skończysz to się wstawi ;D

   Usuń
  7. Wysłałam na twoją pocztę ;)

   Usuń
 2. Gratuluję Essence oraz Heather przejścia stażu.
  A Essence,jakbyś miała czas odpisz na GG xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuuuuję! Faktycznie aktywna nie byłam, ale mam nadzieję, że uda mi się to zmienić :>. Gratuluję Ci Heather, miło się z Tobą współpracuje :D.

  OdpowiedzUsuń