12/06/2012

[37-38] Zamówienie dla lol + darmówka

Czołem! ;D Dziś przychodzę do Was z pierwszym zamówieniem oraz darmóweczką. Szablon dla lol byłby dodany już dawno, ale mam małe komplikacje. Drugi zrobiłam tak z nudów. Czekałam na ważną przesyłkę i robiłam szablonik. Już nie przynudzam, tylko pokazuję Wam co udało mi się wykonać.

 Zamówienie dla lol:
 
Wyrównanie: do środka
Układ: trójkolumnowy
Cały blog: 990 px
Lewa kolumna: 160 px
Prawa kolumna: 140 px
Tymczasowy podgląd na moim blogu próbnym: <klik>
Zamawiająca nie chciała żadnych napisów, ani cytatów, więc nie ma.
P.S. Jeśli nagłówek nie wyjdzie Ci tak jak u mnie na blogu to napisz na maila, to Ci pomogę.

Darmówka:

Wyrównanie: do środka
Układ: lewokolumnowy
Cały blog: 960 px
Lewa kolumna: 240 px

Zamówienie dla Eye_PetGirl pojawi się pod koniec tygodnia, bądź na samym początku nowego tygodnia. A ja uciekam spać, bo jestem padnięta. I jeszcze chciałam podziękować Mii za to, że mnie namówiła do zostania na LoG'u. 
DZIĘKUJĘ! 
DOOOBRANOOC!
PS. Przepraszam Essence, że dodaję dziś i zakrywam Twoje życzenia, ale później nie będę miała czasu. Mam nadzieję, że mi wybaczysz. :)

9 komentarzy:

 1. Nie masz za co dziękować. Najważniejsze że zdecydowałaś się zostać ;D Swoją drogą, mnie się bardziej podoba darmówka. Może dlatego, że za niebieskim niekoniecznie przepadam. Poza tym są tam tylko dwie postacie i nie jest tak chaotycznie. Co do zamówienia, widzę wycięte postacie bez tła. Postaraj się wpleść w nagłówek jakieś wzory kwiatowe, cokolwiek, by nie było pusto, a będzie pięknie uzupełniało całość ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej, te nagłówki wyglądają beznadziejnie. W porównaniu do tego co macie na okładce bloga (patrz nagłówek) to to są prace totalnego żółtodzioba. Nikt by nie chciał takich słabych nagłówków na bloga, czemu dodajecie je na taką szabloniarnie, gdzie nagłówek główny jest świetny? Te nagłówki są niestaranne, zarysy krzywo wycięte, kolory odstraszają zamiast witać. Żadnego kunsztu artystycznego, po prostu wycięte obrazki, wklejone w różne miejsca i czcionka z paint'a. Są okropne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. okropna sama jestes... przeczytaj regulamin dla zamawiajacych i wgl cały reg.

   Usuń
  2. Znam go dokładnie. Szablony wyglądają makabrycznie.

   Usuń
 3. A mi się oba podobają, choć darmówka bardziej. :D Uwielbiam Zayn'a. Podoba mi się ta kartka, która jest jaśniejsza od obu postaci. ;) Bardzo ładne szablony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jessie, proszę cię, porównaj sobie ten szablon http://land-of-grafic.blogspot.com/2012/11/zamowienie-dla-ani_10.html z tym: http://land-of-grafic.blogspot.com/2012/11/28-wampiry.html . Jak widzisz, moje szablony też były nie najlepsze, ale wyszłam na ludzi, właśnie dzięki LoG. Trzeba dawać szansę wszystkim, a nie, że jak komuś się nie uda jeden szablon, to od razu nazywać go żółtodziobem. Ja nadal żyję w przekonaniu, i żyć będę, że Devinette jeszcze olśni nas swoimi pracami. Naprawdę, nie można tak kogoś zniechęcać na samym starcie.
  A co do tych ostrych krawędzi, Devinette, jeśli tworzysz szablony w Gimpie, wybieraj zawsze gumkę i pędzel 'Circle fuzzy' czy jakoś tak. To pomaga, ostre krawędzie znikają :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Szablony są dobre. Nie są złe, ale nie są też najwspanialsze. Jednak każdemu może czasem nie wyjść szablon. Jednak ja tu jestem w trochę innej sprawie... Wstyd się przyznać, ale nie umiem wstawić szablonu. Więc chciałam tak trochę prosić o pomoc z tym. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie Ci pomogę, Cynth. Musiałabyś dać mi dostęp do twojego e-maila, bądź zaprosić do współpracy na bloga, to zmienię Ci szablon. c:

   Usuń
 6. Oj Jessie, Jessie. Spotykamy się z krytyką, którą bardzo lubimy ;D. Więc tak, ja będę tutaj usprawiedliwiać nie tylko Devinnette, ale ogółem szabloniarnie. Nasza strona nie jest profesjonalna i nigdy też nie będzie. Dążymy do perfekcji, ale widzisz, niektórzy dopiero zaczynają. A gdzieś muszą nabrać doświadczenia prawda? To tak jak w pracy. Człowiek kończy szkołę i nie ma żadnego doświadczenia w nowej pracy. Wszystko mu nie wychodzi, uczy się nowych rzeczy i z biegiem czasu staje się coraz lepszy. Dopiero wtedy nabiera doświadczenia. Na Logu jest tak samo. Mamy szabloniarzy, którzy się uczą i kształtują, popełniają też błędy, ale się nie poddają. Więc jeśli stwierdzenie żółtodziób jest złe, to ja uśmiechnę się szeroko i powiem, że nie. Bo każdy gdzieś musi zaczynać. A LOG od tego właśnie jest.

  OdpowiedzUsuń