12/19/2012

[51] Zamówienie dla MarTHy

Szablon zamówiony przez MarTHę. 


Nagłówek (przezroczysty)


Gdyby wyskoczyły jakiekolwiek problemy ze wstwieniem, pisz :) 
Przez jakiś czas do oglądania na moim blogu próbnym

~*~

Uff, no wreszcie. Na szablon ogółem miałem kilka wizji, ale w końcu wziąłem się w garść i zrealizowałem tą. Mam nadzieję, że o żadnym napisie nie zapomniałem. :) 
Tym razem długo nie czekałaś, droga MarTHo, ale na prawdę, ostrzegam, u mnie moża czekać i wieki XD 


10 komentarzy:

 1. Ło jejciu! *.* On jest prze-pię-kny!! xD Serio. Delikatny, ale taki tajemniczy i czarujący. Aż chce się paczać. xD Będziesz świetną szabloniarką. Wielkie dzięki! <3
  PS. Jeszcze nikt nie zrobił dla mnie tak szybko szablonu. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ehem..jestm chłopakiem XD

   Usuń
  2. Ludzie nie są przyzwyczajeni, że mamy w gronie chłopaka xD.

   Usuń
  3. Ło jejciu, najmocniej przepraszam! >.<

   Usuń
 2. Co do szablonu, to taki subtelny, aczkolwiek urzekający ;>.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny szablon, cieszę się, że wreszcie pokazałeś coś nowego. Szablon rzeczywiście lekki, subtelny.

  OdpowiedzUsuń
 4. O, wreszcie coś dodałeś ;) Zgodzę się z moimi poprzednikami - szablon jest piękny, delikatny. Zamawiająca musi być naprawdę zadowolona ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jest. :D Szablon już ozdabia Raj Ocen. xD

   Usuń
 5. Szablon cud miód i malina :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie rozumiem, co jest ładnego w rozmytych obrazkach o przezroczystości mniejszej niż 70%, a na kompozycję składają się dwa zdjęcia/arty lasek i zamek w tle ułożone kompletnie randomowo. Kolory też szałowe, bo odcienie niebieskiego, a w tym wypadku przydałoby się trochę poprawić poziomy/krzywe, aby uzyskać większą głębię kolorów. Nadałoby to całemu obrazowi czegoś, czego zdecydowanie brakuje w całości. Chociaż powiem, że kompozycja i tak jest do poprawki. Gdzie jakiś pomysł? Nie zauważam żadnego pomyślunku w rozmieszczaniu elementów... Pozwoliłam sobie zrobić analizę:
  http://i49.tinypic.com/2ppfvcx.png
  Rozłożenie głównych elementów jak widać bez jakiejkolwiek konsekwencji, dlatego szablon wygląda jak wygląda. Nie wspomnę o czcionce, której ułożenie i rodzaj jest takie sobie. Bardzo zachowawcze, a można było zaprojektować coś ciekawego, związanego tematycznie ze stroną.
  Ze spraw technicznych: umieszczanie dużego menu, a takie znajduje się na Raju Ocen, w ramkach o dużych rozmiarach i stosunkowo dużym wypunktowaniem nie zdaje egzaminu. Spójrz, jak to wygląda na stronie - panuje tam chaos, który ani trochę nie pasuje do motywu przewodniego, bo raj to harmonia i spokój, niebiański porządek. Ja patrzę na menu i dostaję oczopląsu, a przecież menu na ocenialni powinno być przejrzyste, łatwo dostępne, przyciągające wzrok.
  Cóż...

  OdpowiedzUsuń