6/13/2017

[2090-2091] Can't stop

Znalezione obrazy dla zapytania one republic gif
Hejka!
Miło mi tutaj wrócić po prawie miesięcznej przerwie.W tym czasie zdążył mi się zepsuć laptop, przez co siedziałam nad jego naprawą do 2 w nocy, a następnego dnia wjechałam w drzewo na rowerze. xDD Przez ten czas nie zrobiłam zbyt wiele, byłam zajęta głównie szkołą. Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona ze swojego wyniku na koniec roku i mogę ze spokojem "przewalić" całe wakacje na komputerze (xD). Mam też pewne plany co do swojej pracy - zamierzam się skupić na okładkach, ponieważ sztuką jest zrobić dobre okładki oraz chcę popracować nad różnymi efektami w css/html. Tymczasem zapraszam do dalszej części postu. :)

Okładki
Cover [1] by allicjaaaCover [5] by allicjaaa
Cover [3] by allicjaaaCover [4] by allicjaaa
Cover [6] by allicjaaa

Nad okładkami stale pracuję, mam nadzieję że będą postępy. :)
SzablonyMam nadzieję, że podglądy są okej, mój komputer żyje swoim życiem. :P

8 komentarzy:

 1. Daloby rade zrobić szablon z lisem (najlepiej srebrnym) plus okładkę z lisem srebrnym? Jeżeli tak, to oczywiście nie mam za duzych wymagań. Mogą być kolory pastelowe, jasne najlepiej. Oraz fajny napis tyczący lisów. Zdaję się na ciebie - to taka propozycja wykonania zwykłego szablonu i okładeczki. Będe wdzeczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako stażystka nie przyjmuję zamówień na szablony. Regulamin zamawiania okładek proszę sprawdzić na naszym Wattpadzie. ;)

   Usuń
  2. A jako propozycja zrobienia szablonu?

   Usuń
  3. Jako propozycję przyjmę, ale dopiero w drugiej połowie lipca pojawi się ode mnie post...

   Usuń
 2. Sama nie wiem, która okładka lepsza! Wszystkie są świetne, gdybym ja takie potrafiła robić ! Szablony również boskie i znowu mam problem z wyborem, ale chyba troszkę bardziej przypadł mi do gustu ten drugi :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, przyszłam tylko z jednym pytankiem. Czy któraś z szabloniarek mogłaby mi wytłumaczyć, jak stworzyć arta z gifem w photoshopie? Jak próbujŕ wstawić gif do nagłówka, to ten nie jest już zdatny do uźytku, tzn. "Zatrzymuje się".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie gifa do jakiejś grafiki nie dodasz żeby się nie zatrzymał (chyba że spróbujesz zapisać w formacie .gif, ale nie pracuję w PS więc nie wiem). Możesz zrobić tło, które dopasujesz wymiarami tak że obie grafiki wstawisz na bloga i będą się zgadzać i dobrze wyglądać. Mam nadzieję że choć troszkę zrozumiałaś, jeśli nie to śmiało pisz. :)

   Usuń