4/12/2017

[2049-2051] Happier

Znalezione obrazy dla zapytania smile gif tumblr
Ed Sheeran - Happier
Hejka!
Jak wam mijają kolejne dni wiosny? :) Ja mam pełne ręce roboty! Jednak przygotowałam dla Was dzisiaj 3 szablony i 3 sygnatury. Zapraszam!


SzablonyĆwiczę się w robieniu podglądów i myślę, że co raz lepiej mi to wychodzi. ;)
SygnaturyJAKO STAŻYSTA NIE PRZYJMUJĘ ZAMÓWIEŃ!
...i życzę wszystkim Wesołych Świąt ;*

6 komentarzy:

 1. Heyy!
  No to tak: najbardziej podoba mi się css w trzecim szablonie *.* Nagłówek chyba zresztą też ^^. A trzecia sygnaturka >>> Śliczna *.*
  Oby więcej takich i coraz lepszych prac ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taak, poglądy są o wiele lepsze :). Wydaje mi się, że poprawiłaś wszystkie wskazane przeze mnie rzeczy, jedyne do czego mogę się przyczepić do czcionka w widgecie tekstu w 1 i 2 szablonie, powinna być ta sama co w poście. Koloryzacje wychodzą Ci coraz lepiej, tak samo układy nagłówka. Dobrze, że próbujesz dalej wykorzystywać więcej postaci. Pamiętaj, żeby kombinować bardziej w cssie, układach szablonu.
  Powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać dużą poprawę w twoich szablonach, choć oczywiście jeszcze jest nad czym pracować. :D Przede wszystkim w kontekście grafiki - więcej operuj stockami, bo jest ich dosyć mało, a chciałabym też zobaczyć więcej przepychu, bo nawet czasami praca tego wymaga, jak np. w drugim szablonie - nagłówek wydaje się ubogi i pustawy trochę. Musisz też lepiej dobierać czcionkę większych napisów, żeby pasowała do całości.
  Wcześniej na Twoich grafikach bardzo mi się rzucało w oczy to, że praktycznie każda praca była pełna kwiatów, więc tak też od razu dostrzegłam teraz tę poprawę, hahah. ;D

  2049 - Nagłówek bardzo mi się podoba, taki skromny, ale wdzięczny i z urokiem, ładne kolorki i tutaj dobrze dobrane napisy. Css też fajny. Jedyne, do czego się przyczepię to ten za duży odstęp u góry.

  2050 - Jak już mówiłam, w tym nagłówku za mało się dzieje i jest bardzo pustawo. Nie bardzo też podoba mi się rodzaj użytej czcionki. A postać, nie wiem, jej włosy przypominają taką "plamę" i tutaj właśnie na takich szczegółach można się złapać, że przesadziło się z rozmyciem czy z innym efektem. Trzeba z tym uważać, by nie przesadzić. ;)

  2051 - Bardzo fajny, od razu mówię, że kolory szablony świetnie dobrane i wgl css me gusta ;) Nie wiem tylko, czy na nagłówku nie przesadziłaś troszkę z tym efektem rozmycia, ale ogólnie jest nieźle. :)

  Z sygnaturek podoba mi się pierwsza i trzecia <3


  Oprócz tych uwag, które wyżej wymieniłam, uwierz, że widać postępy i idzie ci coraz lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń