2/21/2017

[1995-1998] Shape Of You

Hejka! Jestem Rosalienee - nowa stażystka na LOGu! Miło mi będzie dzielić się z Wami moimi pracami. Bez zbędnych informacji przechodzę do tego co przygotowałam. :)

Szablony
http://allicjaaa.deviantart.com/art/Darmowka-LOG-1-664469417
http://allicjaaa.deviantart.com/art/Darmowka-LOG-2-664469928
http://allicjaaa.deviantart.com/art/Darmowka-LOG-3-664478194
http://allicjaaa.deviantart.com/art/Darmowka-LOG-4-664478488
Pierwszy szablon możecie zobaczyć na mojej podstronie. :)
Sygnatury
 http://allicjaaa.deviantart.com/art/Signature-2-664556477 
http://allicjaaa.deviantart.com/art/Signature-1-664556163

Jako stażystka nie przyjmuję zamówień, jeśli jednak macie jakieś pomysły, które chcielibyście zobaczyć, to zapraszam, może coś mi się spodoba!

7 komentarzy:

 1. O ja cię. Ten szablon z Niną i Sherlockiem. Kocham po prostu.
  Chętnie bym zobaczyła jakąkolwiek pracę graficzną z Niną Dobrev i Danielem Gilliesem. Umarłabym ze szczęścia
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Z Niną miałam już plan zrobić następną notkę ;D

   Usuń
 2. Ja się nie znam na szablonach, więc mało mogę powiedzieć, ale na twoim miejscu troszku bym stonowała z kolorami, a na pewno w tym drugim szablonie. Jakoś większość mnie tak raziła... Ale to może dla tego że wolę minimalistyczne szablony.
  Najbardziej podobają mi się 3 i 4 szablon, bo właśnie tam nie było tego wszystkiego tak naćkane :) Jest po prostu mniej i wydaje mi się, że wygląda to estetyczniej.
  Ale jak już mówiłam, nie znam się na szablonach kompletnie xD takie tylko odniosłam wrażenie, jako osoba, ktora chce sobie znaleźć fajny szablon xd
  Mam nadzieję, że nie skonczy się tylko na stażu!
  Pozdrowionka,
  Bianka! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz witaj w załodze! :3
  To najpierw szablony postaram się, żeby było w miarę krótko i bez owijania w bawełnę:

  1995 - za dużo kwiatów. Właściwie to stanowią one jedyny stock, bynajmniej widoczny, na całym nagłówku. A nie za bardzo potrafię znaleźć związku między tematyką kwiatową, a Sherlockiem. Przydałyby się tu dodatkowo inne, jakiekolwiek stocki, które by nakierowały obserwatora na właściwą tematykę.

  1996 - czegoś mi brakuje w tym szablonie. Poza tym ja bym może pooperowała z jeszcze innymi kolorami, nie tylko z zielenią, żeby szablon nabrał wyrazu. ;)

  1997 - podoba mi się. Jedyne, do czego mogę się doczepić to to, że tytuł bloga jest za wysoko, ja bym lekko go oddaliła od paska z menu. Ale poza tym jest w porządku. :)

  1998 - ciekawy nagłówek, przyciąga uwagę, no i kolorki bardzo mi się podobają, z lekkim akcentem różu/pomarańczowego. Ale... za dużo kontrastu. Postać dziewczyny na środku jest praktycznie cała czarna, bez rysów sylwetki - zwracaj więc uwagę, czy aby nie przesadzasz z wyrazistością i kontrastem. :)

  Druga sygnaturka, z Sherlockiem, bardzo mi się podoba. <3

  A teraz chciałabym napisać takie ogólne uwagi i rady, dotyczące twoich prac. Przede wszystkim musisz popracować nad napisami - z ich doborem i z ich układem. Mówię nie tylko o grafice, ale i o szablonach - nie zawsze czcionka, którą użyjesz w tytule postu i tytułach gadżetów pasuje do tej, której użyłaś w nagłówku.
  Kolejna moja rada to więcej eksperymentuj z css'em. Na razie na twoich szablonach jest bardzo mało efektów, a przecież każdy, nawet najmniejszy drobiazg się liczy, gdyż szablon jest tym atrakcyjniejszy! ;D Efekt cytatów w poście, linków w archiwum, linków etykiet i Listy linków, komentarze, czy nawet jakieś ciekawsze, inne, niekonwencjonalne efekty menu - to coś, czego mi właśnie brakuje w twoich szablonach. Bynajmniej nie pokazałaś ich na podglądzie każdego szablonu, i to kolejna sprawa - rób większe podglądy, by pokazać jego całość, a przynajmniej te najważniejsze rzeczy, w tym również efekt komentarzy. Pobierający przy wyborze wystroju dla swojego bloga przecież opierają się właśnie na stworzonym przez ciebie podglądzie szablonu, więc myślę, że to też istotna kwestia, by o niej wspomnieć. :)

  Mam nadzieję, że trochę cię nakierowałam i zmotywowałam, no i przede wszystkim pomogłam. Co do propozycji - ja bym chętnie zobaczyła więcej szablonów w klimatach takich, jak ostatni, czyli takich mroczniejszych, coś z kategorii fantasy. ;)

  No to powodzenia i czekam na kolejną notkę! :D

  OdpowiedzUsuń