2/07/2017

[1982-1984] Bermuda Triangle

 
Cześć wszystkim! Na początku się pochwalę, że pomyślnie przeszedłem staż, więc teraz jestem pełnoprawnym szabloniarzem ma LOG'u, z czego bardzo się cieszę. Generalnie ten rok zaczął się dla mnie dobrze - niedawno zdałem prawo jazdy i skończyłem 18 lat. Teraz ta trudniejsza część roku przede mną - matura. Ehh
Dzisiejsza notka nieco skromna szablonowo, ale mam nadzieję, że nadrabiam graficznie. Nie przedłużając, zapraszam i do następnej notki!


szablony 
http://herocael.deviantart.com/art/szablon-18-LOG-662165014?ga_submit_new=10%3A1486503260 
http://herocael.deviantart.com/art/szablon-19-LOG-662165295?ga_submit_new=10%3A1486503363 
http://herocael.deviantart.com/art/szablon-20-LOG-662165567?ga_submit_new=10%3A1486503468 
sygantury  
http://funkyimg.com/i/2ooGK.png
 http://funkyimg.com/i/2ooGM.png
 http://funkyimg.com/i/2ooGN.png
 http://funkyimg.com/i/2ooGP.png

 http://funkyimg.com/i/2otTc.png
nagłówki 
http://funkyimg.com/i/2otT8.png
http://funkyimg.com/i/2ooGA.png

 Nie przyjmuję zamówień.

3 komentarze:

 1. Dlaczego nie przyjmujesz zamówień? Eh, a tak chciałam zobaczyć jakieś wyzwanie w twoim wykonaniu... no ale trudno. Zacznę od sygnatur, od których nie mogę oderwać wzroku, są boskie! Poważnie, jak ty to robisz, że niczego im nie brakuje, jest tam nie za dużo, nie za mało i wygląda to idealnie? Boże, zazdroszczę ci! Właściwie każda twoja praca graficzna ma w sobie to "coś" i ciężko mi opisać jakąkolwiek z osobna - wszystkie są na wysokim poziomie.
  A szablony? Najpierw zobaczyłam pierwszy i pomyślałam sobie, że bardzo ciekawy układ i ogólnie wygląd szablonu z tyum krótkim nagłówkiem. Potem zobaczyłam drugi z tą moją jedyną aktorką, którą znam z całego tego świata (xD) i normalnie też nie mogłam się napatrzeć, a na końcu zobaczyłam trójeczkę i bum! Normalnie wszystkie inne mogą mu bić brawo i paść przed nim na kolana bo oto bowiem zwycięzca się znalazł! Minimalistyczny, estetyczny, piękny, kolorowy, japierdziele, jest fantastyczny! Gratuluję Ci tej notki, bo wyszła świetnie!

  A co do prawka to też gratuluje, teraz można kulać się samochodzikiem ;) I powodzenia z maturą, w końcu to już niebawem, czas leci tak szybko że ani się nie obejrzysz, a będzie maj i będzie po szkole ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo i właśnie, wszystkiego najlepszego! Było lanie pa tyłku? ;)

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego i gratulacje! Ja za swoje prawko biorę się od... Września. Nawet teorii nie mam.

  Zacznijmy od szablonów, podoba mi się pomysł na takie wąskie nagłówki, bardzo ciekawe to wygląda! Life stylowy nagłówek wygrywa, bo ma css który mi przypadł do głowy, uwielbiam od ciebie pracę w takim wykonaniu. I to zdj z kawą, prześliczne! Gdzie ty je znajdujesz? ;)
  Graficznie to podoba mi się wszystko, serio, chciałabym mieć takie wyczucie łączenia i wrzucania wszystkiego w jeden obrazek! Albo jest za dużo, albo się nie łączy u mnie. Z drugiego szablonu nagłówek (fajnie wyglądają te słowa na tle czerwonych transparentnych kropek + to tekst z piosenki?) i pierwsza sygnatura to moje top z tej notki.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń