12/05/2016

[1958-1960] Bonnie&Clyde

Hej :D Jak wam życie mija? U mnie jakoś powoli do przodu, ale mam teraz tyle pracy i nauki, że nie mam pojęcia, w co włożyć ręce. Ale staram się jak mogę, dlatego przygotowałem na dzisiaj dla was trzy szablony, dwa nagłówki i sygnatury. Było tego trochę więcej, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie nadaje się to do pokazania, bo zwyczajnie jest słabe, więc koniec końców wyszło trochę biednie... Jednak mam nadzieję, że jednak coś wam przypadnie do gustu!
Wspomnę jeszcze, że na Land Of Instructions została otwarta nowa podstrona, na której możecie składać propozycję na instrukcje na konkretne efekty, które was nurtują. Zapraszam! >>klik<<

SZABLONY
 
 
http://herocael.deviantart.com/art/szablon-16-LOG-649586691?ga_submit_new=10%253A1480953020 
NAGŁÓWKI 
http://funkyimg.com/i/2kwjy.png
http://funkyimg.com/i/2kwju.png 
SYGNATURY
http://funkyimg.com/i/2kwjv.png
http://funkyimg.com/i/2kwjw.png
http://funkyimg.com/i/2kwjx.png 
Nie przyjmuję zamówień!

14 komentarzy:

 1. 1960 to cudo. Po prostu świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O MATKO, MATKO, PIERWSZA SYGNATURKA. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, mam pytanie. Czy jest może u Was szansa na zamówienie okładki na wattpad? ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to zależy od grafika u którego chcesz zamówić, ja na przykład nie wykonuję. Polecam zapytać konkretnie daną osobę :D

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie mogę pobrać ani 1960 i 1959 ??? Wyświetla się jakiś błąd:/

   Usuń
  2. Już powinno działać :D

   Usuń
 5. Niestety nie w moim stylu, strasznie dziecinne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę wiedzieć, co jest dziecinne w szablonach Caela?

   Usuń
 6. Bardzo ciekawe prace. Jednak mi bardziej by się podobay, gdyby każdy szablon miał inny css. Ale sygnaturki bardzo ciekawe. Zielona mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże, nie mogę napatrzeć się na te prace, każda ma w sobie to "coś". Wszystkie sygnatury są idealne, perfekcyjne! Jak ty je robisz? Koniecznie zrób tutorial na nie, bo zazdroszczę!
  Z szablonów najbardziej podoba mi się drugi - za bajkowy świat, kolory, dopracowany nagłówek oraz Css i za świetnie dobrany gradient! Naprawdę jest na czym oko zawiesić. Generalnie wszystkie szablony są naprawdę dobre i teraz jak spojrzeć na twoje pierwsze prace to normalnie niebo, a ziemia - ogromny postęp! Już nie mogę doczekać się twojego podsumowania stażu!

  OdpowiedzUsuń
 8. MUSISZ mi powiedzieć, jak uzyskałeś efekt gradientu w tekście cytatu!!!! Po prostu czekam na instrukcję na Pogaduchach!!
  W pierwszych dwóch szablonach zmniejszyłabym odległości między kolumnami i ustawiłabym, żeby obie przerwy były tej samej szerokości. Trzeci szablon mi się chyba najbardziej podoba :)

  OdpowiedzUsuń