9/15/2013

[536-537] Rivaille

Zaniedbałam LOGa. Jest mi trochę wstyd, że przez całe wakacje nie wykonałam ani jednego szablonu. Ale moja wena jest tak płochliwa, że o ile w pracy pojawił się przebłysk na ogólną wizję szablonu, to w domu uciekała mi z pamięci. Miałam też trochę mniej czasu niż reszta, ale praca sezonowa się skończyła i znowu czeka mnie jesień i zima w domu. Mam już tego dość, ale cóż poradzić. Takie są fakty. Dla młodych pracy nie ma, a później wielki bojkot, że tylu bezrobotnych. Nie potrzebują nawet stażystów, masakra. I jak żyć? Wróćmy jednak do szablonów. Mam co prawda dwa, z czego CSS prawie w ogóle się nie różni. I dobrze. Znudziły mnie już te wielkie nagłówki, tła, nieruchome i rozsuwane widżety, bo na mojej rozdzielczości zwykle wygląda to tragicznie i nawet powiększenie okna przeglądarki nic nie daje. Postawiłam na prostotę. Czyli jak zwykle. Sama grafika może nie jest genialna, ale czy naprawdę potrzeba naprawdę wielu zbędnych stocków, by nagłówek był ciekawy? Ja uważam, że nie. A postać na nagłówku to mój ulubiony bohater mangi "Shingeki no Kyojin". :)
Kolor czcionki w każdej chwili można zmienić, w razie gdyby była zbyt "oczojebna". Szablony dopasowane są do prawie każdej rozdzielczości i powinny działać na każdej przeglądarce. 
Informuję także, że nie wykonam zamówień złożonych na podstronie. Zaczynam od nowa. Nie oczekujcie wielu szablonów ode mnie, bo nie chce ich robić na siłę. Jak mnie wena kopnie, to zrobię i wstawię. Raczej tematycznie będą nawiązywać do anime i mangi, ale nie zapominajmy, że szykuje się miesiąc tematyczny, a tam spora ilość szablonów od każdej z nas :)
CSS też będzie bardziej dopracowany, czasem pojawi się coś nowego. Pomysłów  na układy nie mam zbyt wiele, ale postaram się coś wykombinować. 

Pod tym postem nie przyjmuję zamówień! Każdy komentarz z zamówieniem zostanie natychmiastowo usunięty!

To do następnej notki, która prawdopodobnie pojawi się dopiero w październiku. 
Pozdrawiam: 
Chan Lee!

4 komentarze:

 1. #1 Szablon śliczny, nie znam się na Mandze i Anime (dobrze napisałam? xD) więc gdybyś nie napisała kto to, to bym nie wiedziała. Podoba mi się kolor ostatnio wzięło mnie na ciemne kolory, a już szczególnie na brąz. Mój faworyt w tej notce. c;

  #2 Tak jak napisałaś css się zbytnio nie różni, ale to żaden kłopot, bo szablon i tak jest ładny. Kurde czy tylko ja nie wiem co napisać jak kogoś oceniam?

  Tak czy siak szablony super. Dużo weny życzę! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. W obydwóch podobają mi się kody css :DD Ale pierwszy jest zdecydowanie moim faworytem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt, być może to przez kolory (i być może przez nagłówek, który mnie muszę przyznać nieco rozbawił), ale pierwszy szablon również jest moim faworytem. Jednak oba są wspaniałe, jestem normalnie zachwycona! Wspominając twoje dawne szablony, które robiłaś kilka miesięcy temu, muszę przyznać że wciąż się rozwijasz w tej dziedzinie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne, nie powiem :) Uwielbiam takie... mroczne barwy *.*

  OdpowiedzUsuń