5/01/2013

Podsumowanie miesiąca Kwiecień!

Mia
Dzień dobry! Witam Was w tym jakże pochmurnym dniu, oraz w święcie pracy, gdzie powinno być wolne od szkoły i wszelkich innych instytucji. No, ja niestety pracowałam i jutro pracować też będę. Ale mniejsza z tym. Jak zawsze na początek statystycznie:


Mia:

Zamówień: 11
Darmówek: 5
Odmów: 2
Łącznie: 16

Heather:

Zamówień: 4
Darmówek: 3
Odmów: 2
Łącznie: 7


Larrien:

Zamówień: 0
Darmówek: 4
Odmów: 0
Łącznie: 4


Chan Lee:

Zamówień: 0
Darmówek: 3
Odmów: 0
Łącznie: 3


Oliwiaa:

Zamówień: 3
Darmówek: 6
Odmów: 0
Łącznie: 9


Stażystki:

Rosesylla:

Darmówek: 4

Shadow:

Darmówek: 2

Razem zamówień 18, darmówek 27, a odmów 4. Łączna liczba wykonanych szablonów to 45.

Czy wy to widzicie? Widzicie tą liczbę? Jesteście zadowolone? Bo ja nie. Pomysł z zaklepywaniem notek jest bardzo dobry, a przynajmniej był, bo nagle widzę, że wszystkie publikujecie po dwa, albo trzy szablony. Bardzo Was proszę, aby publikować w swoim terminie więcej niż 3 szablony! Nie możemy się poddać i nie możemy zjechać ze statystyką. Nie pozwolę na to. Poza tym reprezentujecie też Naszą stronę, a frekwencja niektórych osób mnie przeraziła!

Czas na sondy:

Miano najlepszej szabloniarki Kwietnia otrzymała Larrien! 
2. Oliwiaa
3.Heather

Wszystkim dziewczynom gratuluję, zasłużone i przede wszystkim zachęca resztę, by się zmobilizować!

Katalog nie ogłosił jeszcze kto wygrał sondę najlepszej szabloniarni. Lokujemy się na razie na 3 miejscu z liczbą 94 głosów. Prosimy jeszcze o głosy, by przegonić szablonownicę ;)

Po raz kolejny wstrzymuje miano najaktywniejszej szabloniarki, bo nie mam je komu dać, chyba, że sobie. Dziewczyny, do pracy!

Wieści, ważne informacje, aktualności:

 1. Larrien jest na urlopie określonym do wakacji. Padł jej dysk twardy i wróci dopiero na przełomie czerwca/lipca. Prosimy nie zamawiać u niej niczego!
 2. Heather odeszła z szabloniarni, jednakże możliwe, że do Nas jeszcze powróci. Daty jednak nie znamy, więc również prosimy nie zamawiać niczego na jej podstronie.
 3. Shadow zrezygnowała ze swojego stażu i ukończyła działalność na Naszej stronie.
 4. Wszystkie pełnoprawne szabloniarki proszę o nadesłanie mi opinii na temat stażu Rosesylli do dnia 5 maj. Piszcie na mail albo GG. 
 5. Uprzejmie proszę o stosowanie się do regulaminu i czytanie go ze zrozumieniem, a nie składanie zamówień pod notką!
 6. Nabór zostaje po raz kolejny wznowiony. Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą z Naszym gronem zapraszam do zakładki o Naborze po więcej informacji!
 7. Konkurs wiedzy LOG został odwołany z racji na zgłoszenie się tylko 2 uczestników. Przepraszamy za zamieszanie.
 8. Miesiąc tematyczny przeszedł pomyślnie i możecie w najbliższym czasie głosować na kolejną kategorię. Poszukujemy również wśród szabloniarzy organizatora.
 9. Szablon na stronę główną wkrótce zostanie zmieniony!
 10. Uprzejmie prosimy pobierających, ale także i szabloniarki, które nie należą do Naszego grona o nie kopiowanie Naszych rzeczy bez naszej zgody. Cieszymy się, że czerpiecie inspiracje z Nas, ale kopiarstwa nikt nie ceni. A widziałyśmy już post tematyczny i  nasze arkusze na cudzych stronach.
To wszystko na dzisiaj. Bardzo proszę przemyśleć sobie kilka spraw tu zawartych. Buziaki kochani i do następnej notki!
Ps. Nowe sondy ukażą się najpóźniej jutro!

11 komentarzy:

 1. Czy Chan Lee ma urlop? Nie wystawiła żadnych zamówień ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym właśnie problem, ze nie

   Usuń
  2. Nie, nie jestem na urlopie. Brakuje mi weny i pomysłu na zamówienia, w tym miesiącu poszło mi gorzej, bo doszły obowiązki w domu. Cóż, do 14 maja powinnam coś wykombinować. Planuję opublikować dużo szablonów na ten termin, cztery szablony wolne mam już zrobione i kiszą mi się na dysku.

   Usuń
  3. Doskonale! Bo szczerze nawet nie wiedziałam, że tak marnie wypadłaś w tym miesiącu. Dopiero po podliczeniu podsumowania się zorientowalam.

   Usuń
 2. Hm... posty tematyczne.... Przepraszam bardzo, ale o ile się orientuję, to na blogspocie pierwsze notki tematyczne miała Wioska Szablonów, a moda na to rozpoczęła się jeszcze za czasów onetu, więc jestem oburzona widząc, jak LOG przywłaszcza sobie pomysł z postami tematycznymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm...To może ja skomentuje?
   Czytanie ze zrozumieniem się kłania. LoG'owi nie chodzi o sam fakt robienia notek tematycznych tylko o KOPIOWANIE TREŚCI I (jak mniemam) SZABLONÓW.
   Mam nadzieję, że było jasno i zrozumiale.
   Pozdrawiam!
   -Naleśnik Mmm...

   Usuń
  2. Nad tym można troszkę pomarudzić. W punkcie 10. dokładnie nie chodzi o KOPIOWANIE treści, a o sam fakt, że notki tematyczne pojawiają się coraz częściej w blogosferze. Tutaj kłania się nie tylko czytanie ze zrozumieniem, ale i dokładne sformułowanie tego, co chcemy czytelnikom przekazać.
   I nie chcę tu nikogo obrażać, naprawdę, nie chcę również rozpętywać niepotrzebnej wojny, ja po prostu zwracam uwagę na takie rzeczy i myślę, że takie małe niedopatrzenie nie będzie nam wszystkim psuć nastrojów. Ja osobiście chętnie zaglądam na LOG'a, ale szanuję także inne szabloniarnie, a ten punkt jest troszkę nieprecyzyjnie sformuowany.
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Czekałam na ten post od samego rana.
  Przepraszam Cię bardzo, ale mam wątpliwości, czy będę mogła przygotować CSS do jeszcze dwóch szablonów, bo graficznie przygotowałam się cztery, ale CSS'owo miałam zamiar zrobić trzy, ale widać statystyki, to chyba jednak postaram się o więcej.

  Miałam zamiar skomentować tego kochanego anonima, ale się powstrzymałam. Z trudem to robię, ale myślę, że ktoś inny powinien to skomentować.

  Ja się biorę do roboty. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej :D
  Tak się zastanawiałam - czy mój avatar wygląda groźnie (a może to mój nick)? XD Ilekroć proszę o podanie w komentarzu linka do swojego bloga przez osoby, które korzystają z kodu do menu, to nikt tego linka nie podaje 8D (No dobra, jedna osoba podała).
  xD Czekam niecierpliwie na rozwiązanie zagadki tego fenomenu...
  Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)
  Zaczarowane Instrukcje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ekhem, z tego co wiem, to Oliwiaa wymyśliła ten kod, mogę się mylić

   Usuń