5/18/2013

[359-364] Męsko

Mia
Hej, hej! Właściwie, to nie moja kolej na post, bo miała go zająć Heather, ale w ostatniej chwili zrezygnowała, a że ja mam sporo darmówek, to to wykorzystałam. Przepraszam dziewczyny, jeśli któraś chciała coś wkleić. Możecie zedytować tą notkę i dodać coś od siebie ;) Dzisiaj same darmówki i to same męskie darmówki. Stwierdziłam, że jest mało szablonów z facetami więc proszę bardzo. Wystawiamy:To 3 wersje szablonu. Nie mogłam się zdecydować która jest lepsza ;)Poznajecie tego pana? Tak, tak, Jared Leto nam się kłaania z 30 sc to mars! Kto ich słucha? Prawda, że ma cudne oczka ;)

I kolejne dwie wersje ;)

Ogółem Css jest praktycznie taki sam wszędzie. Zaraz wyjeżdżam i uwierzcie mi lub nie, Css wstawić w 5 minut to porażka! Ale się udało! Jupi! Nie ma tak źle, co nie?

Buziaki!
8 komentarzy:

 1. Ooo fajnie, a już się bałam, że nikt nie doda.
  Drugie i ostatnie są fajne. ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Och , Jared Leto.. Kocham go po prostu... szablon z nim super ;) ( Ja tylko dla Jareda Żyję - FOREVER ) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże, Jared.... Mdleję <3 Wielbię go ! Mam cały pokój oblepiony plakatami jego i Toma Feltona <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tych pierwszych trzech wersji, to najbardziej chyba podoba mi się druga i trzecia, chociaż pierwsza też jest niczego sobie :)
  Czwarty szablon jest boooski... No i Jared *_*
  A co do dwóch ostatnich, to czyba ta druga podoba mi się bardziej - te wyraziste kolorki!
  Ach... coraz rzadziej komentuję - trzeba to zmienić :D
  Pozdrawiam i życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba jestem naprawdę głodna, skoro zamiast "Męsko" przeczytałam "Mięsko" xDDD Ale wróćmy do szablonów!
  Najbardziej podoba mi się szablon drugi i pierwszy. Trzeci też całkiem ładny. Następny z gościem którego widzę po raz pierwszy, a wszyscy jak widać wiedzą kim jest, też całkiem, całkiem. Jednak i tak moim faworytem będzie dwójka, uwielbiam ciemne kolory :) I co tam, że CSS taki sam. Czasem nie ma czasu kombinować, a gdy znajdzie się wolną chwilę, zawsze można szablon edytować :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń