2/24/2013

[228-229] Szablony wolne

Cześć! Nie mam na dzisiaj żadnych zamówień. Skleciłam za to jakieś darmówki, a co? Może komuś się przydadzą... Chociaż w sumie są beznadziejne, ale oceńcie sami. :)1.  
Klimatyczny i taki...Niebieski (?)
 Lubię niebieski.
Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu. 
Stocki z DeviantArt'a, modelka Google a koloryzację skleciłam sama ;)

2.
*Werble* Tatatam ! Oliwiaa patrz co ja zrobiłam ! :D  TA DAM ! *dumna*
Łyso? Tak? Nie? Okey. ;(
 Stocki z DeviantArt'a, modelka Google a koloryzacja również moja.

Jak coś się podoba śmiało pobierajcie, ale pamiętajcie o regulaminie! 
Zamówienia oddam w następnym poście.

Dziękuję za uwagę. Do popisania!
Pozdrawiam ;*

PS. Przepraszam Mia! Zasłoniłam Ci bezczelnie...


24 komentarze:

 1. Szablony jak zawsze śliczne. :D Mój faworyt to ten pierwszy .:D Sama nie wiem czemu, może przez to, że lubię niebieski? Nie wiem, ale wiem, że bardzo mi się podoba. :) A! Chyba się muszę obrazić, bo miałam dodawać zamówienia, a Ty mi tu wywalasz z darmówkami. :D No nic, dodam jutro, no chyba, że ktoś mnie znów uprzedzi. :) Oczywiście, żartuję i pozdrawiam oraz życzę weny . <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję, oj przepraszam Cię ! :O
   Jutro nic nie dodam, obiecuję. Teraz tak będzie, bo mamy na LOG'u wieelki staż! Pozdrawiam ;*

   Usuń
  2. Hehehe, a ja tu planowałam narobić darmówek od h..., znaczy się wstawić dużo szablonów, a muszę zapisać się w kolejce D: No cóż, trudno xD Wstawię pod koniec tygodnia C;

   Usuń
 2. Juhu pierwsza <33 haha , nie no przejdźmy do szablonów :D Moim faworytem jest szablon drugi , bo ma taką nutkę tajemniczości , coś co mnie tak w niego wciąga :3 Css ; o Boże jak ty to robisz mi powiedz . Najgorsze co jest w całym szablonie jak dla mnie do zrobienia : o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że zepsułam Ci radość. :D Nie chciałam. <3 Wybaczysz mi ?

   Usuń
  2. CSS to prosta sprawa, porobisz troszkę to sama się o tym przekonasz. ;) Dla mnie na początku to było normalnie Pervol Color Black Magic (tak to się pisze? o.O) Buźka ;*

   Usuń
 3. z takimi szablonami mżesz zasłaniać ;) Mój faworyt to ten niebieski. Ta kobieta tak magicznie patrzy. cudo. I widzę, że strony wychodzą z mody a wchodzi menu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oba szablony bardzo mi się podobają ;) Najbardziej pierwszy ;) Gratuluję ! Są świetne co tu dużo mówić ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, bardzo mi miło <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten pierwszy jest cudowny *.* Chyba aż pobiorę go na swojego nowego bloga podciete-skrzydla.blogspot.com ; ** Jest śliczny, myślałam, żeby poczekać jeszcze z szablonem na tego bloga, ale jak zobaczyłam ten to się zakochałam <3 Mam nadzieję, że kolejka niedługo będzie odblokowana, bo widząc twoje obie dzisiejsze prace, nie mogę się doczekać tego jak wykonasz moje zamówienie ^^
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się. ;) Weszłam na Twojego bloga i widzę, żeidealnie Ci się spasował. Nawet cytat. C:
   ~Larrien

   Usuń
  2. Dokładnie :) Chyba lepiej trafić nie mogłam ; **

   Usuń
 7. W związku z komentarzami na temat mojej ostatniej wypowiedzi publikuję komentarz-sprostowanie. Tutaj, pod najnowszą notką, bo do tamtej może nikt już nie zaglądać. Mam nadzieję, że to nie problem.

  Mój komentarz, choć złośliwy, w zamiarze nie miał obrażać ani Mii, ani Oliwii. Jeżeli tak został odebrany, to przepraszam. Pisałam go ironicznie, bo, nie wiem, czy ktoś prócz mnie to zauważył, ale wszystkie szabloniarki słodzą Mii i nie krytykują negatywnie jej szablonów, chyba, że ktoś spoza załogi to zrobi. Wtedy przyznają mu rację. Stąd też i mój komentarz, pisany pod wpływem impulsu.

  Jeden mądry pan powiedział kiedyś: ”Krytykiem może być każdy, kto przeczytał książkę, a nawet ten, który tylko o niej słyszał” Nazywał się Adolf Dygasiński.
  Mogę nie robić własnych szablonów ani nie prowadzić szabloniarni, ale nie zabrania mi to krytykowania i wyrażania swojej opinii, Anonimie. Wręcz przeciwnie – idąc do muzeum lub do opery też nie musisz być znawcą, żeby określić, czy coś Ci się podoba, czy też nie.

  Nie wiem dlaczego przywołujesz akurat Jill, bo ja na przykład jestem zagorzałą fanką Fin oraz halskiej. , choć ta druga chyba już nie pracuje na żadnej szabloniarnii.
  Nie twierdzę, że stażyści muszą być od razu świetni, profesjonalni i w ogóle „uau”.. Powołując się chociaż na podany przez jednego z Anonimów przykład Zaczarowanych, gdzie stażystki też nie zawsze prezentują wysoki poziom. Różnica, która przynajmniej mi rzuca się w oczy, pomiędzy stażystkami z Zaczarowanych a LOG jest taka, że te pierwsze robią ogromne postępy, a te drugie niekoniecznie. Inaczej też przyjmowana jest krytyka, zaś z wypowiedzi nie czuć pewnej irytacji oraz nieprzychylności ze względu na słowa niezadowolenia.

  Uważam również, że jeśli ktoś dołącza do szabloniarnii i chce się tym dzielić z innymi musi prezentować jakiś minimalny poziom. Jeśli nie potrafisz szyć, to nie zostaniesz pomocnicą krawcowej i nie będziesz szyła na zamówienie. Samo przyszywanie guzików to jeszcze nie szycie, jeśli rozumiecie, co mam na myśli.

  Moja wypowiedź i uwagi nie są kierowane do całej załogi i wszystkich ich prac. Jak ktoś zauważył, chyba Anonim, niektóre ich prace się mu podobają. Mi tak samo, nie twierdzę, że wszystko, co dziewczyny publikują jest złe. Dla Oliwii może szablony jej i Mii to faktycznie niebo i ziemia, ale ja, mając porównanie z wieloma innymi szabloniarniami, których może w swojej wypowiedzi nie wymieniłam, jestem zdania, że to niebo jeszcze nie jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bolesławie uważam, że bardzo dobrze, że do nas zaglądasz i krytykujesz. ;) Nie neguję tego - przeciwnie. Dla mnie Twoje komentarze są po prostu szczere i to się liczy. Po co mówić słodkie słówka jeśli czujesz inaczej... Ja tam nie widzę nic złego w Twoich wypowiedziach. ;) To o tym niebie (przynajmniej ja) odebrałam jako żartobliwe przedstawienie własnego zdania. Chciałabym żeby takiej krytyki było tu więcej, bo w moim mniemaniu jest po prostu potrzebna. Sama chciałabym dostać od kogoś tak dosadną wypowiedź na temat owoców moje pracy. Krytyka motywuje. :)
   Pozdrawiam.
   ~Larrien

   Usuń
  2. Larrien, bardzo dobrze, że pojawiają się komentarze, negujące moje wypowiedzi, bo łatwo przeginam w złośliwościach i czasem nie przebieram w słowach, dlatego potrzebuję nieraz takich "stopaczy".
   Cieszy mnie jednak fakt, że są osoby, którym moja krytyka nie przeszkadza.

   Usuń
  3. Fakt, nie trudno się zagalopować. Wiem oczym mówisz, bo sama czasem przeginam. Cóż, jak to mówią - ten typ tak ma.
   ~Larrien

   Usuń
  4. B. Prusie : Szczerze mówiąc nie widziałam już tego komentarza, bo pojawiły się nowsze posty i to na nich się skupiłam, ale faktycznie mogło to urazić.
   Po prosu podziwiam Mię za to jakie nagłówki wykonuje, bo mi daleko do niej. Już nie wnikam co o tym sądzisz.

   Larrien, szablony, które dziś przygotowałaś są ładne, ale w kodzie brakuje jeszcze jednej linijki, która wyrównuje ramki. :P
   Chciałam zauważyć, że przy pierwszym szablonie (lewy górny róg) to przejście pomiędzy zdjęciem a nagłówkiem jest chyba niedopracowane.
   Może tak miało być, ale tak wspominam. :-)


   Usuń
  5. Ja tam nie miałam nic przeciwko komentarzom Bolesława, spojrzałam na to wszystko przychylnym okiem. W gruncie rzeczy sama dobrze wiem na jakim poziomie tworzenia szablonów jestem i nikt nie musi mi o tym mówić. Cóż, nie wiem dlaczego moi szabloniarze nie potrafią mnie skrytykować. Może dlatego, że trochę mi zawdzięczają? Nie mam pojęcia, nie zwracam na to jednak uwagi. Szczerze mówiąc po prostu każdy z nas wykonuje szablony bo to lubi i jak zawsze powtarzam - ta strona nie jest dla profesjonalistów i nigdy nie bedzie. Tutaj tworzymy coś z pasją, coś, co się nam podoba, a nie koniecznie ludziom. Jeżeli ktoś się do nas zgłasza zdaje sobie z tego doskonale sprawę. I nie sądzę, że ciężko u nas z przyjmowaniem krytyki. Ten temat już wiele razy się tu pojawił, a ja uważam, że każdy z nas ma własne zdanie którego broni, natomiast inni odbierają to jako przejaw agresji, tak jak w komentarzu Bolesława.

   Usuń
  6. Ponadto chciałam dopisać jeszcze, że porównywanie czyiś prac do innych jest troszkę nie na miejscu. Każdy tworzy inaczej, ma inne wizje i inaczej na coś patrzy. To tak jak bym pisała opowiadanie opierając się na czyimś dziele. Nie byłoby to zbyt efektowne.

   Usuń
  7. Z tym ostatnim nie mogę się zgodzić. To normalne, że jest się porównywanym do innych z tej samej branży. To jak porównywanie pepsi z colą, soków pomarańczowych dwóch różnych firm czy materiałów budowlanych oferowanych przez Trops i Bauder.
   Dwa fanficki - dwie różne wizje, jedna ,,branża".

   Usuń
  8. No dobrze, może rzeczywiście w tym masz rację, ale i tak podtrzymuję swoją wersję ;)

   Usuń
 8. Piękne szablony Larrien <3 Zazdroszczę Ci, że umiesz takie robić! :) Również chciałabym umieć takie tworzyć! :(

  OdpowiedzUsuń