1/26/2013

Podsumowanie stażu Larrien & ChanLee

Mia

Hej ho, czy jest tam kto?
Tym oto sposobem witam na podsumowaniu stażu! Trochę czasu mi zajęło, nim zabrałam się za to wszystko, ale jestem. Na reszcie będę mieć czas na zamówienia, szablony i podsumowania. I chwała ci panie bo ten tydzień był straszny!
Jedziemy z podsumowaniem.Opinie o Larrien:

Essence:

Podczas stażu wykonałaś sporo szablonów i przyznam szczerze, że nie potrafię ich zliczyć. Gdy ktoś zamawia u Ciebie szablon to praktycznie na drugi dzień już go ma. Z początku robiłaś szablony w prostej formie, obrazki nadesłane przez zamawiającego, napisy i na tym kończyłaś. Jednak gdy kilka osób zwróciło uwagę, żebyś używała stocków i tekstur, posłuchałaś się ich, i oto dziś tworzysz nie byle jaki szablon, a coś, na czym warto zawiesić oko. Łatwo zdobywasz nowe umiejętności i myślę, że niedługo pobijesz nas wszystkich jakością swoich prac. Osobiście jestem na tak, co do Twojego stażu.

Mia:

W pełni zgadzam się z Essence. Przepisowe trzy szablony były. Szczerze mówiąc już dawno przekroczyłaś liczbę 3 szablonów. Nie jestem w stanie zliczyć, ile tego dodałaś. O zgrozo, będę musiała policzyć na podsumowaniu miesiąca xD. Jesteś bardzo aktywna, stale widzę twój świeży wpis na blogu. Ludzie cię kochają i to widać. Szablony wykonujesz niezwykle szybko. Zachwycają zamawiających, a także i innych szabloniarzy. W szybkim tempie pojęłaś jak łatwo można się obsługiwać blogspotem. Przyjmujesz godnie krytykę, stosujesz się do rad. Jestem z Ciebie bardzo zadowolona!

Opinie o ChanLee:

Essence:

Chan Lee Już od początku Twoje szablony cieszyły oko. Wykonywałaś je precyzyjnie i zawsze starałaś się jak najlepiej, co widać było po Twoich pracach. Wszystko świetnie łączysz i komponujesz, a efekty wychodzą Ci nieziemskie. Nawet chyba nie znalazłam ani jednej negatywnej wypowiedzi na temat Twoich szablonów. Jesteś wspaniałą szabloniarką i na pewno daleko zajdziesz, ze swoimi umiejętnościami. Tak samo jak Larrien jesteś bardzo aktywna i starasz zawsze się udzielać. Powinnam brać z Was przykład, obie jesteście pełne zapału, a to najważniejsze w tej branży.

Mia:

Ach. Twoje szablony zawsze są inne. Takie niespotykane i tajemnicze. Preferujesz Mangę, ale ostatnimi tworami pokazałaś, że równie dobrze idzie Ci z wykonaniem szablonów o różnej tematyce. Praktycznie spadłaś nam z nieba, bo żadna z Nas nie potrafi wykonać w taki sposób zamówienia z Mangą, jak Ty. Twoje zamówienia pojawiają się w miarę szybko i są dopracowane oraz dopięte na ostatni guzik. Zawsze starasz się coś poprawić, zmienić. Jesteś aktywna. Bardzo kreatywna. Poza tym tworzysz naszą galerię za co ogromnie Ci dziękuję! Co ja mogę więcej rzec?

Obie stażystki przeszły pomyślnie swój staż. W pełni sobie zasłużyłyście na to, by dołączyć na stałe i wkroczyć na statek LOG już nie jako marynarz, a podoficer. Bezapelacyjnie zaliczacie staż! Gratuluję!!!

Ps. Alex, po raz kolejny mnie zawiodłaś. Chciałabym porozmawiać z Tobą prywatnie. Nie odpisujesz na GG, więc napisz na mojego maila.
Ps.1: Proszę dzisiaj nic nie publikować. To jest dzień naszych nowych szabloniarek i chcę, aby nacieszyły się z niego!
ps.2: Zmieniamy szablon na walentynkowy! Kto chciałby się tym zająć?
Ps.3: Kolejka została przerobiona i brak w niej komentarzy. Proszę się nie dziwić, wszystkie niepotrzebne usunęłam.
EDIT:
Graficzna gazeta opublikowała wywiad ze mną. Zapraszam wszystkich do czytania!

17 komentarzy:

 1. Gratuluje Larrien i ChanLee :)

  OdpowiedzUsuń
 2. aaa i szablon jest tymczasowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojeju ! Bardzo się cieszę, bo Log stał się częścią mojego życia i przywiązałam się do niego. ;) Gratuluję Chan Lee - odwaliłaś kawał dobrej roboty. Twoje szablony zachwycają (nie tylko mnie) i w pełni zasłużyłaś sobie na członkowstwo w załodze.

  Co do szablonu na główną to mogłabym go wykonać, mam nawet niezłą wizję. ;) Tak luźno proponuję...
  Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jaką masz koncepcję? Zależy mi, by szablon nie był z ruchomym tłem. Dużo ludzi się skarży na rozdzielczość bloga...

   Usuń
  2. Nie lubię ostatnio nieruchomego tła. :> "Nagłówkowy" mam na myśli :)

   Usuń
  3. dobra, to stwórz nam szablon, taki jakiś walentynkowy. W innych kwestiach daje ci wolną rękę ;)

   Usuń
 4. Spadłam z krzesła... Dosłownie :D Larrien - to ty odwalasz kawał roboty, ostatnio złapał mnie prawdziwy leń. Dopiero teraz wzięłam się za zamówienia. Matko udało się :D Ten miesiąc tak mi zleciał, nie spodziewałam się, że to już dziś ;]

  Oj, bardzo dziękuję za takie chwalenie, cieszy mnie to. Jednak galeria stoi, obiecuję się nią jutro zająć. I chyba mnie przeceniacie, do dobrych prac naprawdę dużo mi brakuje ;3

  Pozdrawiam :D
  Spróbuję coś wykombinować na darmówki walentynkowe, bo Larrien mnie już wyprzedziła :D No cóż, następnym razem xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojejka! Przepraszam, że znowu ci zabrałam możliwość zrobienia szablonu na główną. Obiecuję, że następnym razem będę siedzieć cicho na hasło"szablon na główną" ;3

   Usuń
  2. Dobra, może lepiej będzie że ty zrobisz :D Bo u mnie nagłówkowe wychodzą rzadko, a teraz tylko te z nieruchomym tłem xD

   Usuń
 5. Chan wspaniale, że zostałaś! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję obu szabloniarkom . Obie jesteście utalentowane i Wasze prace są prześliczne . ;D Życzę całej załodze LOG'a dalszych sukcesów .

  PS. Mia, gratuluję świetnego wywiadu . :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mia, świetny wywiad, gratuluję ! :D Coś tam o mnie też było ^^ :')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zablokujesz mi kolejkę przy okazji, bo troszkę tam już jest tym zamówień ;)

   Usuń
 8. Przepraszam!
  Internet mi nawalił, nie miałam go prawie cały miesiąc, więc nie mogłam napisać. Na GG nie odpisuję, bo mam teraz nowy komputer, ale GG nie będę ściągać.
  Na dodatek Photoshop mi nawalił.. Ehh.
  Jeszcze raz bardzo przepraszam! ><
  Alex.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alex c: No faktycznie nie za ciekawie ;/
   Wracaj do nas szybciutko z masą nowości. Trzymam kciuki ;)

   Usuń
 9. O, proszę. Zajrzałem tutaj bo mi się ferie zaczęły, a tu proszę - tyle zmian :)
  Gratuluję Larrien i Chan Lee pomyślnego przejścia stażu. Jestem pewien że sobie zasłużyłyście :)
  Ja sobie tu do was wrócę zaraz po maturze, a może nawet i szybciej. Do tego czasu będę tu zaglądał w wolnym czasie. :) Trzymam kciuki by się wam dalej dobrze powodziło c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o, jak miło że do nas zaglądasz! Mam nadzieję, że matura pójdzie na 5 z plusem!

   Usuń