1/01/2013

[89-90] Pierwsza notka w 2013

Witam w roku 2013 moi drodzy ! Jakoś nie mogę się oswoić z tą trójeczką. Jak Wam minął sylwester. Mi nieciekawie bo plany mi się rozsypały w ostatniej chwili. Nie było źle, bo od 20:00 do 1:00 miałam randkę z  panem mojego serca - Photoshopem. ;3 Ale mniejsza z tym. Mam dzisiaj 2 darmówki, które są efektem sylwestrowej nocy :)


Ten szablon mi się podoba. Emanuje pozytywną energią. Chyba nigdy nie stworzyłam niczego lepszego... Zdecydowany faworyt.


Ten był stworzony pod wpływem impulsu. Po prostu miałam ochotę przyprawić komuś skrzydła. Efekt jest taki jak widać. Szablon miał być mroczny i niewątpliwie - jest taki. 

Ostatnio zostało mi wytknięte, że zwyczajnie wklejam obrazki do nieruchomego tła. Zgadzam się z tym. Sama jestem na siebie zła, że tak wyglądają. Mam nadzieję, że po tych darmówkach widać, że cały czas nad tym pracuję... Staram się przyzwoicie komponować obrazki czy mi to wychodzi - nie wiem. :)

Zamówienia będę oddawać teraz troszeczkę później. 
PROSZĘ MIĘ O ZABLOKOWANIE MOJEJ KOLEJKI !
(zamówienia złożone dotychczas u mnie oczywiście zostaną wykonane)

Jupi! Pierwsza notka w 2013 na land-of-grafic należy do mnie. :) 

To wszystko na dzisiaj. A tak przy okazji życzę wszystkim, aby w tym roku spełniły się wszystkie Wasze marzenia. 
Papa. ♥

5 komentarzy:

 1. Baaardzo podoba mi się drugi szablon. ;3 W sumie, to mogłabym go wstawić do siebie, ale już złożyłam zamówienie, więc poczekam xD Mi się twoje prace podobają. Są estetyczne, czytelne i zjawiskowo dobrze dobierasz wszystkie elementy. Nie jestem profesjonalistką, ale jako blogerka, mogę powiedzieć, że spełniasz moje oczekiwania w 100 % ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy wyszedł ci bosko, tylko tło postów mogłaś dać kolor zielony, a tło wokół np. delikatna żółć czy coś takiego :D Drugi także mi się podoba :D

  PS: Mia mogłabyś odblokować moją kolejkę? Chciałabym spróbować z zamówieniami xD Oczywiście zgodnymi z moim opisem ^.^

  U mnie Sylwester wypadł wspaniale, tylko w głowie jeszcze mi huczy xd Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy rzeczywiście bardzo ładny. Widać od razu, że męczyłaś się, by powstało takie cudeńko. Kolor posta jedynie mi nie leży. Szary w zwyczaju nie pasuje do żółtego. Drugi natomiast, mroczny, skrzydlaty, boski. I cienie w ramce, przepięknę ;)

  OdpowiedzUsuń