1/17/2013

[130] Zamówienie i odmowa.

Tak, jestem leniem patentowanym.
Tak, zaniedbuję szabloniarnię.
Tak, spróbuję się poprawić.

:(

Dzisiaj daję odmowę dla Rose. 
Niestety, męczyłam się z tym zamówienie, męczyłam i męczyłam, ale nie wyszło mi z tego nic zadowalającego. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z zamówienia i zgłosisz się do innej szabloniarki...

A teraz zamówienie dla Ath:12 komentarzy:

 1. Książki nie mają właściwości roz
  dlatego nie szukajmy wciąż najświeższych


  Co to jest "roz"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba miało być "róż".

   Usuń
  2. Niektóre czcionki nie posiadają polskich znaków. Jeśli są one użyte wyglądają tragicznie. Ja zawsze staram się dobierać czcionkę, która wykorzystuje polskie znaki, więc nie mam takich problemów ;)

   Usuń
  3. ja robię to samo ;D

   Usuń
 2. W takim razie mogłabym prosić o przeniesienie mnie do kolejki Larrien?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mam nic przeciwko :) Mio, wpiszesz to do mojej kolejki ? ;>

   Co do wpisu Alex to:
   Pierwsze co zrobiłam jak weszłam tutaj to takie "Woooww! Alex dodała notkę!!!" ;p Okey, a teraz do rzeczy. Fajny szablonik, nawet bardzo :) Lubię taką tematykę, więc zdecydowanie mi dopowiada. Nie mam żadnych zastrzeżeń. I - TAK !! JESTEŚ LENIEM :D (bez urazy ma się rozumieć ^^)
   Życzę duużo weny i coraz więcej notek.
   A takk na marginesie: Nie wiecie może co się dzieje z Essecnce ? Czasami zadaję sobie pytanie czy ona nadal chce z nami tworzyć? ;( Ach, Nie przymulam i idę zrobić jakieś zmówienie.
   Pozdro ;D

   Usuń
  2. Z tego co wiem, to Essence prowadzi jeszcze kilka innych blogów. na razie napisałam prośbę, przy podsumowaniu, jeśli nic się nie zmieni będę zmuszona do dalszych kroków ;(

   Usuń
 3. mi sie szablon nie chce załadować, więc nic nie powiem na jego temat. Miło, że w końńcu coś dodałaś leniuchu ;) mam wielką nadzieję, że twoja aktywność wzrośnie.
  Larrien, w przypływie chwili przeniose zamówienie

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja ci powiem, że mi się nie podoba... Przykro mi.
  Te książki wyglądają normalnie jak duchy o.O Tło z tymi półkami jest całkiem spoko, ale się ''ucina''. Wiesz, o co mi chodzi? Uch, tłumaczę jak jakaś... xd
  I napis - jest stanowczo za wielki. Ja bym go dała ciemniejszą czcionką i pod e książki co wyglądają jak duchy. (powtarzam się, wiem o tym xdd) lub zostawiła tam gdzie jest, ale zmniejszyła.
  Dobra, koniec paplaniny, bo pewnie i tak nikt tego nie czyta xD.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest. xd Ale mi się nawt te duchy podobają. :)

   Usuń
 5. Witam ^^ Na wstępie: DZIĘKUJĘ! <3 Szablon mi się bardzo podoba, jest cudny ;D Mniej, więcej tak sobie go wyobrażałam i mniej więcej taki jest ;) Co do napisu, spoko. Nie przeszkadza, ze nie ma polskich znaków, a czcionka jest jak najbardziej ok.
  Pozdrawiam Ath ;)

  OdpowiedzUsuń