1/10/2013

[117-118] Zamówieniowo

Witam ponownie kochani! :) Odnalazłam dzisiaj troszkę czasu na spotkanie z Photoshopem. Efekt to poniższe zamówienia. Szczerze mówiąc mam lekkie wyrzuty sumienia, że (dosyć) długo musiałyście czekać na ich wykonanie, ale cóż. To nie ode mnie zależy...Okey, kończę wywody bo jak się rozpiszę to szybko się nie pohmuję, więc:


Zamówienie dla Karolajn

Zamówienie moim zdaniem udane, choć mogłoby być dużo lepsze gdyby zdjęcie tego chłopaka/mężczyzny nie było "obcięte" (chodzi mi o tył jego głowy) Kolory miały być ciemne. Mimo to pokusiłam się o ten lekki fiolet. Cóż mam nadzieję, że mniej więcej tego oczekiwałaś, Karolajn. ;)

Zamówienie dla Destiny

Miało być czerwone - niewątpliwie jest. Kombinowałam dużo z tymi ramkami. Hmm... może przekombinowałam. Nie wiem, opinię pozostawię Tobie, Destiny. Mi się osobiście podoba i jestem z niego zadowolona. :) 

Dzisiaj niestety nie mam darmówek, muszę się wyrobić z zamówieniami i odblokować kolejkę. Ech... Mam nadzieję, że znajdę na to czas w najbliższych dniach. Na dzisiaj nie mam nic więcej do zaoferowania więc spadam. Do popisania, kochani. ♥

+

EDIT 
 Odmowa dla Adzi
Szablon z mangą/anime... Próbowałam, nie udało się. Taka grafika w  moim wykonaniu mogłaby być po prostu denna. Ze względu na to, że nie chcę nikogo rozczarować, jestem zmuszona złożyć odmowę. Przykro mi, zwłaszcza, że jest to moja pierwsza odmowa na LoG'u.  
  
EDIT 2
Mio, proszę o aktualizację i odblokowanie mojej kolejki. :) 

11 komentarzy:

 1. Sranie w banie, dodajesz szablony błyskawicznie, nie to co ja. xd
  Pierwszy jest super :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie "sranie w banie" (jak to pięknie ujęłaś xd), w porównaniu z tamtym tygodniem to jest kiepściutko. Dziękuję - rzecz jasna. ;*

   Usuń
  2. Ja tam dodaję 1, 2 szablony na tydzień, a ty ze 4. xD Jesteś zdecydowanie szybsza ;)

   Usuń
 2. Szabloniarnia dodana już do linków ;-)
  Dziękuje za informacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał szablon jest piękny. O taki właśnie mi chodziło ;) Dziękuję ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba. Nie ma za co ^^

   Usuń
 4. Bardzo podoba mi sie szablon *--* Dziękuję bardzo! <3 ~ karolajn.

  OdpowiedzUsuń