12/25/2012

[54] Upadłe Anioły + dwie odmowy.


Cześć robaczki! :) Dziś przybywam w nieco złym humorze, ponieważ mój głupi, wredny, jedenastoletni potwór [czyt. mój młodszy brat. ] usunął mojego bloga. Korzystając z tego, że dziś mi Wi-Fi wyjątkowo długo trzyma, zabrałam się za nowy rozdział na nim. Poszłam tylko na chwilę napić się soku, a tutaj...
Dobra, już nie będę wypisywać tu niecenzuralnych słów, jakich użyłam na moim bracie, gdy wpadłam w furię.
Cóż, szczęście, że miałam szablon, który na nim widniał. To korzystając z okazji, wstawię go też tu. :)Plik do pobrania:
> Click! <

Wybaczcie mi, że na podglądzie górne menu tak zasłania ten napis, ale tak jest tylko w pomniejszeniu, którego tu użyłam, w rzeczywistości tego nie ma ;)
Przez jakiś czas dostępny tutaj.  
~Odmowy:~
Dla Thatu - w następnej notce chcę umieścić wszystkie zaległe zamówienia, nawet kilka juz mam zrobionych, ale...przykro mi to mówić, twojemu nie podołałam.  Starałam się na różne sposoby, ale po prostu...nie. Zgłoś się może do innej naszej szabloniarki, moze ona coś wykombinuje. Ja nie mam do tego szablonu pomysłu, więc nie chcę wykonać ci jakiegoś okropnego. 
Dla Joxx - chodzi o obrazki które podałaś . Większość z nich mi się nie otwiera, a jak jakieś się otworzy, to jest małe i rozmazane. Możesz zgłosić się ponownie, ale juz z innymi obrazkami, bo z takimi za wiele nie zdziałam.

I witam gorąco nową stażystkę! ;3 
Ok, spadam bo znów mi neta odetnie >.>

10 komentarzy:

 1. Przecież można przywrócić usuniętego bloga w ciągu 90 dni od jego pozbycia się... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahah, skomentuję jako pierwszy :D
  Ok, zaczne od wad: układ jednokolumnowy był złym pomysłem, ja bym dał raczej lewokolunowy. Tekt mógłby być podniesiony za pomocą CSS'a ;p I ta gruba czarna czcionka na nagłówku sie też pojawia, ale to jestem w stanie ywbaczyć, bo sam czasami gdy ładuję nagłówek, mam tak, że mi to nie znika.
  Ładnie połączyłaś te tekstury z porozrzucanymi na podłodze rzeczami (chyba mnie wzrok nie myli, że przedstawiają one bałagan w pokoju?).
  A tak btw., widzę, że w sondzie bijesz nas na głowę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj, no jednak mnie wyprzedzili XD

   Usuń
  2. A ja na samym końcu xD. Pewnie dlatego, że szablonów nie dodawałam dawno. Trzeba to zmienić. A Heather zasługuje, jest bardzo aktywna ;3.

   Usuń
  3. Boże, jaka ja jestem ślepa xD Nie zauważyłam jej xD

   Usuń
 3. Nie wiem co bym zrobiła, jakby brat usunął mi bloga, ale na szczęścia mój brat jest ode mnie starszy. Szablon nie taki zły, tylko szkoda, że na tę dziewczynę nalepiłaś i wtopiłaś jakieś zdjęcie. Przez to jest trochę mało widoczna. Ale jak mówiłam nie jest źle. Teraz ja muszę się wziąć do szablonów, bo jakoś próbuję coś skleić i mi nie wychodzi. Może jak się potrudzę jeszcze trochę, to jutro coś dodam :3. I również witam nową stażystkę :>.
  A skoro już piszę komentarz, to jak święta minęły? ;3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi minęły wspaniale, ale jak zwykle, za szybko ^^

   Usuń
  2. I niedługo znów do szkoły, ale akurat pierwszy termin ferii mam więc, jakoś przeżyję półtorej tygodnia rannego wstawania xD.

   Usuń
 4. Piękny szablon, trafia w mój gust ;3. A co do tych potworów domowych... Agghh ! Pozostawię bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń