11/14/2012

[13] Zamówienie dla Ddreamer.


Już miałam wstawiać szablon, gdy zobaczyłam, że zamawiająca złożyła już zamówienie na Malach Tow. Siedzę przez chwilę zastanawiając się, czy wrzucić tą pracę czy nie - w regulaminie nie ma słowa o tym, że nie można zamawiać na dwóch szabloniarniach ( a nawiasem mówiąc, szkoda. Szabloniarz poświęci swój czas na wykonanie zamówienia, a tu...). A skoro już mam, to wstawię.
Plik do pobrania : 
> Click! <

Mam nadzieję, że nie wyszło tak tragicznie jak przedtem ;)

12 komentarzy:

 1. Faktycznie zamówienie złożyłam na Malach Tow, ale było to chyba wcześniej, a poza tym to zamówienie tam jest nieaktualne... Szablon świetny, tylko dlaczego nie wyszło tak tragicznie jak przedtem?

  Bardzo dziękuję za Twój poświęcony czas, bo wykonałaś kapitalną robotę. I przepraszam jeśli tamto zamówienie spowodowało Ci jakąkolwiek przykrość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. + możesz jeszcze na paru stronach zobaczyć jakieś moje prośby o szablon, bo zanim odpowiedziałaś na zamówienie Ty, to szukałam szabloniarzy, ale nikt mi do tej pory nie odpisał i już pewnie nie odpisze :D

  szablon pobiorę jakoś po południu, jak tylko będę miał dostęp do laptopa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon nie jest najgorszy, jedynie czcionki jedynie rażą, ale jest dobrze. (:

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście, mnie też denerwuje, gdy ktoś składa zamówienie na kilku szabloniarniach i wybiera sobie lepsze. Muszę zmienić regulamin i to w try miga! Szablon, ach. Rzeczywiście lepiej wygląda, tylko te czcionki. Niemal w każdym szablonie są takie... standardowe, i duże. Nie masz jakiś fajnych czcionek w tym swoim programie?

  OdpowiedzUsuń
 5. A, faktycznie, zamawiał. No cóż, zdarza się, ale po prostu go ominę w kolejce u nas i już. :)

  Szablon ładny, ale jak dla mnie zbyt szarawy.

  Mia, podesłałam ci kogoś do rekrutacji - u nas się nie załapała, ale może do was trafi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo serio??? Czyli że przyjmuję wszystko co lezie xD Żartuje, zaraz sprawdzę ;)

   Usuń
 6. Powiem szczerze, że z tym zamówieniem widać, że naprawdę postarałaś się i przysiadłaś. Jestem pod wrażeniem, jedynie napisy nieco rażą, ale to mały element całości, niemal znikomy.
  Nadal musisz pracować, jednak widać, że naprawdę się rozwijasz. Pozytywnie mnie zaskoczyłaś.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaśmiecam Wam stronę moimi komentarzami, ale chyba potrzebuję pomocy. Pobrałam już szablon i jest tam plik w formacie xml. Gdy wstawiłam go na bloga nie ma zdjęć. A w paczce jest tylko ten jeden plik... Chyba coś źle robię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 8. Hmm, a rozpakowałaś plik ? Do tego potrzeba programu WinRAR lub Zip. No chyba, że ja źle spakowałam >.> Ale spróbuj rozpakować, jeśli jednak to nie pomoże, pisz na moje gg, które znajdziesz w zakładce ''Załoga'' .

  OdpowiedzUsuń
 9. Zakładka - pomoc we wstawieniu szablonu - jeśli to nie pomoże, pisz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, napisałam już do Heather na gg. Teraz zrobiłam chyba wszystko dobrze :)

   Usuń