11/19/2012

Informacyjnie

Mia

Witam małe potworki! Ta notka jest głównie kierowana do załogi:

Jak zapewne zauważyłyście, poprzednie notki zostały ponumerowane. Zmieniamy formę dodawania darmówek oraz zamówień. Od teraz numerujemy zamówienia oraz darmówki w normalnej kolejności liczebnej (patrz post wcześniej). A więc, jeśli na przykład wystawiamy jakieś zamówienie i darmówkę. Prawidłowy tytuł posta ma wyglądać tak:
Przykład:
[28, 29] Zamówienie dla Rox + darmówka

To tylko przykład, ale tak będziemy numerować. 
Co więcej, nadal powtarzam by miniatury szablonów miały wymiar 120x60 pikseli. Nie więcej, ani nie mniej.
Dalej, padło ostatnio hasło o galerii szablonów. Ja nie mam na to czasu, ale jeśli któraś z Was się tego podejmie, nie widzę przeszkód. Trzeba będzie założyć odpowiednią podstronę i tam tworzyć galerię. Ktoś chętny?
Został zmieniony regulamin dla zamawiających, a mianowicie powstało nowe hasło oraz podpunkt 10. Przeczytajcie ponownie, abyście wiedziały.
Proszę również o nie usuwanie postów z szablonami, które nie cieszyły się dobrą reputacją. Chyba wszystkie wiemy, kogo mam na myśli. Również proszę o nierozważanie pracy na dwa fronty w dwóch szabloniarniach, bo takie słuchy już do mnie doszły od innych osób. Bądźmy fair w stosunku do siebie!
I na koniec chciałam powiedzieć, że pod koniec miesiąca będzie podsumowanie naszej pracy ;)

Uprzejmie proszę o złożenie paragrafu wszystkich stażystek pod tą notką na znak, że przeczytały ową informację. Dziękuję.

17 komentarzy:

 1. Ja mam pytanie.. Jeśli mój szablon jeszcze nie jest wykonany to muszę od nowa go zamawiać, podając nowe hasło czy nie? ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuje się pod pytaniem.

   Usuń
  2. Oczywiście, że nie. Nowe hasło dotyczy nowych ludzi, którzy będą zamawiać. Hasło generalnie będzie zmieniane co jakiś czas, by zamawiający zapoznawali się z regulaminem, a nie spisywali hasło od innych ;)

   Usuń
 2. Nie, raczej nie. Zamówienia składaliście jeszcze przed zmianą hasła, więc podejrzewam że nie musicie ich składac po raz drugi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapoznałam się z ową informacją i to numerowanie notek to dobry pomysł :>.

  OdpowiedzUsuń
 4. Robicie tak ohydne szablony, że zbiera mi się na bełta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepszych nie zrobisz. ;) Cóż, staramy się jak możemy.

   Usuń
  2. Ach , no oczywiście, nie ma to jak czytać komentarze Anonimów, które nie mają na tyle odwagi, by napisać wiadomość ze swojego prawdziwego konta ^^

   Usuń
  3. Szkoda słów na takich ludzi, po prostu.

   Usuń
  4. Dziewczęta, nie karmy hejterów. :3

   Usuń
 5. Mogę być i hejterem, skoro trzeba.20 listopada 2012 19:44

  Czy tylko mnie się wydaje, czy w waszym adresie jest błąd...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie wydaje ci się. Jest błąd. Ogromny i specjalny. Wyjaśnienia już były, na wcześniejszym blogu. Przeszkadza ci to? Nie jesteśmy ocenialnią by mieć poprawny adres. Równie dobrze mogę napisać gówno przez u otwarte.

   Usuń
  2. a co mi tam, bede usuwać wszelaki SPAM takiej tematyki, więc drogi anonimie pisz do woli aż ci się znudzi

   Usuń