11/23/2012

[28] Wampiry.Aloha ! ;)
Wróciłam ze słonecznej dolinki, gdzie pulchne chomiki tańczą Gangnam Style :3
A tak serio, to dopadłam wreszcie do mojego Gimpa. 
Ale była faaaaazzzaaa ;) 


Plik do pobrania : 

No, to ja lecę robić zamówienia . Jak się wyrobię to może będą już jutro. :>

11 komentarzy:

 1. Jestem pod wrażeniem i to nie małym! Odbiłaś się i to nieźle, naprawdę. Sądzę, że przykładasz się i aż miło patrzeć, jak się rozwijasz.
  Szablon ładny, ale nie lubuję się w tej tematyce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny szablon, ale troszkę ciemny. Fajnie się to wszystko komponuje na szablonie. Heather mam do Ciebie pytanie. :D Skąd pobierasz brushe do gimpa?

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę robisz ogromne postępy, oby tak dalej. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc tak, dobrze Ci zrobił ten odpoczynek, bo widać znaczne postępy. Ładne kolory i dobrane obrazki. Ale widoczne są ramki, ostre krawędzie z obrazków, czego nie lubię. Postaraj się je usuwać. IO tekst mógłby być podniesiony do góry za pomocą Css'a. Innych zastrzeżeń nie mam ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie podobają mi się jedynie ostre krawędzie tła wewnętrznego. Poza tym, szablon bardzo ładny! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej :) Robisz świeten szablony Heather, z resztą wszystkie tu robicie. Tylko ta szarość w szablonie głównym trochę gryzie. Mio, a będzie tak jak na starym LoGu że szablon zmienia się co jakiś czas i ty wybierasz kto go zrobi ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, że tak będzie. Tylko najpierw stażystki muszą stac się szabloniarkami, by mogły zrobić szablon na główną ;D
   A że tak zapytam, z kim mam przyjemność jeżeli znasz mnie ze starego LOGu?

   Usuń
  2. Bezbulb ;)

   Usuń
  3. aaaa no proszę, znajoma twarz ;)

   Usuń
 7. Witam! :3
  Przyznam się, że jest to pierwsza praca, wykonana przez Ciebie, którą widziałam, aby móc ocenić szablon i zobaczyć czy robisz postępy szybko to nadrobię *starszy post, starszy post*. ;)
  No i już, mogę w pełni wyrazić swoją opinię. =D
  Moje wrażenie jest zdecydowanie pozytywne. Zgadzam się z moimi przedmówcami, robisz wielkie postępy, widać, że się starasz. Dobrze wybrałaś i połączyłaś obrazki. Duży minus za widoczne krawędzie szablonu, ale ewentualnie, to jestem Ci w stanie wybaczyć, bo sama często popełniam ten błąd. :P Kolorystyka mi odpowiada, choć jest troszeczkę ciemno, jednak myślę, że właśnie o to Ci chodziło. :)
  Ucz się, twórz i czyń coraz to większe postępy! =3
  Pozdrawiam,
  Cyzia [cissy-graphics]

  OdpowiedzUsuń
 8. Co do tych ostrych krawędzi, to luz ;] Podgląd jest zmniejszony, w rzeczywistości, gdy pobierzesz szablon na bloga, tych krawędzi nie ma ;)

  OdpowiedzUsuń