11/15/2012

[15] Zamówienie dla Semirkowa

A wiec postanowiłam zrobić szablon z wolnej kolejki. Mam nadzieję, że się spodoba.
Układ: Trójkolumnowy
Wyrównanie: Do środka
Cały blog: 950px
Lewa kolumna: 180px
Prawa kolumna: 220px

Próbowałam zrobić z czarnym tłem, ale wyszedł okropny. Ten jest jaśniejszy, ale nadal mroczny. 

13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Alex! Mam nadzieję, że nie obrazisz się jeśli troszkę skrytykuję Twoją pracę. Ogółem pomysł mi się spodobał, ale tło... Troszkę się gryzie z całością. Mogło być jaśniejsze, bo ten czarny napis "Łzy Eleny" jest mało widoczny. No i tak pusto. Jakbyś się speszyła... Takie bynajmniej odniosłam wrażenie :/
  No cóż... Życzę Ci dalszej motywacji i fantazji, bo to w tym fachu liczy się najbardziej :) I nie przejmuj się zbytnio moją krytyką. Najważniejsze, że zamawiająca jest zadowolona :)
  Pozdrawiam :*:*:*
  Nee-chan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno się nie obrażę! W większości po to tu jestem. Posłucham się twoich rad i na pewno skorzystam z nich przy następnym szablonie.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 3. Mi szablon bardzo się podoba, jako odwiedzającej, jest nawet nieco lepszy niż ta darmówka, którą wstawiłaś przy powitaniu, naprawdę. Cieszę się również, że przyjmujesz tzw. krytykę jako radę i nie przejmujesz się nią zbytnio, to się ceni.
  Czekam na kolejne prace :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś Dla Heather taka nie byłaś - a trzeba przyznać, że dziewczyna przyjmowała krytykę z godnością.
   Ja nie wiem na prawdę, czemu sama mówisz, że ktoś ''głaszcze kogoś po głowie''. A Ty sama też to robisz. Mówisz, że jest super, choć tak naprawdę, szablon wymaga paru podciągnięć (nie mówię, że jest zły. Absolutnie ) . Przykładowo, tła na nagłówku prawie wcale nie ma.
   Ale, Alex, nie przejmuj się. Ważne, że masz chęci i chcesz coś tworzyć dla ludzi. Mam nadzieję, że będziesz się dalej rozwijać, i już wkrótce Twoje szablonu będę piękne i profesjonalne ;)

   Usuń
  2. Czytałaś inne moje komentarze dotyczące Heather? Chyba nie, tak sądzę.

   Usuń
 4. O, witam Cię Alex ;3. Widać załoga nam się powiększa. To teraz wypowiem się na temat szablonu. To tak, pomysł i zdjęcia ogólnie dobre, jednak pusto. Podoba mi się jak nisko jest ta prawa strona szablonu, ta lewa też powinna być nieco niżej. Pobierz sobie jakieś tekstury, są dobrym sposobem na zapełnienie tła, do tego jakieś zdjęcia kwiatów czy budynków i gotowe ;>.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam okazji przy powitaniu Twoim powiedzieć słów kilka (ponieważ wciąż męczę się nad szablonem Julii) więc teraz to zrobię. A więc czesć. Cieszę się, że przyjęłam Cię w nasze skromne progi. Tak to już jest. LOG nie jest profesjonalny a stworzony dla zabawy i kształcenia się szabloniarzy w dziedzinie grafiki. Dajemy szansę każdemu. Ten szablon, jak już wszyscy powiedzieli, jest bardzo pusty, za pusty. Ale to już wiesz. Dalej. Widoczne są ostre krawędzie , na przykład przy ręce kobiety, na dole. Generalnie, jeśli nie miałaś pomysłu na tło, mogłaś powiększyć postać. Nic więcej nie dodam, inni to już zrobili. Mam nadzieję, że dasz sobie radę na stażu. A teraz, chwalcie pana! Idę robić szablon!

  OdpowiedzUsuń