11/17/2012

[20, 21, 22] Trzy wersje zamówienia Zauditu.Hej ;3
Mam dziś dla Was zamówienie Zauditu, a właściwie jego trzy wersje. Zamawiająca prosiła mnie o kolory; zielony, niebieski oraz pomarańczowy. Ja za Chiny nie mogłam jakoś tych barw ze sobą zgrać, więc pobawiłam się w kolorowanie :) Możesz wybrać sobie szablon o najlepszej kolorystyce, Twoim zdaniem, Zauditu.
Prosiłaś mnie, by na szablonie zostały zawarte zimowe obrazki. Takowe są, ale mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że dodałam tam też trochę instrumentów muzycznych ;)Wersja Pomarańczowa (pierwowzór ;p)

Plik do pobrania : 

Wersja Niebieska 
  Plik do pobrania :

Wersja Zielona 
Plik do pobrania : 
Cóż. Wyszły jak wyszły. Nie do końca o taki  efekt mi chodziło, lecz w sumie jestem z nich nawet zadowolona. :) A Wam jak się podobają ? :D
~*~
I jeszcze mam taką sprawę do Mii : 
Prawdopodobnie nie wrzucę nic od poniedziałku do piątku czy soboty, ponieważ wyjeżdżam za miasto, do cioci, na pogrzeb wujka. A tam mają tylko Painta...brr ! 
Ale komentować  raczej będę (oczywiście w miarę możliwości) . 
Ach, zmęczona dziś jestem. Idę do wanny, na gorącą kąpiel z bąbelkami :3
Ciao ;)

8 komentarzy:

 1. Witam Heather. Pierwszy raz oceniam Twoje prace i muszę przyznać, bardzo ciekawe. Najbardziej podoba mi się niebieska wersja, ale może jest to spowodowane moją wieloletnią miłością do ów koloru :) I najbardziej oddaje piękno zimowych akcentów :)
  Czekam na dalszą Twórczość :*
  Nee-chan

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie niebieski przypadł mi do gustu, choć ten zielonkawy też jest ładny. Pomarańczowy za bardzo razi w oczy xD. Dobrze wszystko połączyłaś, jestem z Ciebie dumna ;). Co do urlopiku, nie ma sprawy, napiszę notkę o tym ;) A teraz słówko do Alex. Zauważyłam zniknięcie posta z Twoim zamówieniem. Co się stało, dlaczego go usunęłaś? Chyba nie uraziła Cię żadna krytyka z obcej strony? Alex, dokładnie jak Nee-chan pragnę powiedzieć, że nikt tutaj nie ma ci za złe, że źle zrobiłaś szablon i się nie napracowałaś przy nim. Postaraj się spędzić więcej czasu nad szablonem niżeli godzina. Ja na przykład szablon czasem tworzę nawet i dwa dni. Ale widać niekiedy efekty. Będziesz ćwiczyć, będzie ładniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co by nie było, wszystko zaktualizowałam łącznie z kolejką ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, mi również do gustu najbardziej przypadła niebieska wersja!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szablon jest naprawdę dobry, chyba rzeczywiście nad nim popracowałaś. Niebieska wersja wyszła najlepiej, może dlatego, że najbardziej oddaje obraz zimy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie niebieska jest najładniejsza. ;* Bardzo podobają mi się Twoje szablony Heather! ;)) Widać, że lubisz robić to co robisz i robisz to co lubisz. <3

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna jest ta niebieska *______*

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń