11/26/2012

[30, 31] Zamówienia dla Cynth i Modrn

Cześć! Przepraszam, że nie wstawiałam szablonów tak długo, ale nie miałam czasu. Moi nauczyciele upadli na głowę. :(
Nie będę przeciągać, Macie wu swoje szablony. :D


Zamówienie dla Cynth:{PODGLĄD}
Nagłówek ; Tło
Wyrównanie: Do środka
Układ: Trójkolumnowy
Cały blog: 950px
Lewa kolumna: 170px
Prawa kolumna: 184px

Zamówienie dla Modrn:
{PODGLĄD}
Nagłówek ; Tło
Wyrówananie: Do środka
Układ: Trójkolumnowy
Cały blog: 950px
Lewa kolumna: 190px
Prawa kolumna: 160px

Ten dla Modrn nie wyszedł mi za bardzo. Podchodziłam do tego szablonu wiele razy. Zaczęły mnie denerwować komentarze typu: "Alex, pospiesz się!" więc postanowiłam wstawić ten. Mam nadzieję, że taka akcja już się nie powtórzy.

9 komentarzy:

 1. O, wreszcie coś tu się dzieje ! :3
  No to tak, pierwszy szablon jest po prostu miodzio *.* Ładnie wszystko ze sobą zgrałaś, a ta płonąca róża...me gusta ;D Tylko ja bym raczej dała tą dziewczynę na pierwszy, plan, a różę za nią . Ale i tak jest super :)
  Co do zamówienia Modrn, jest puste, okropnie. Ale tu cie w pełni rozumiem, bo sama nie lubię takich niecierpliwych zamawiających. Ale bardzo ładnie dobrałaś barwy, takie łagodne są ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba są śliczne, ale tak jak wcześniej napisała Heather, ten dla Modrn jest pusty.. ;) Ale ten pierwszy na prawdę prześliczny. ;D Zakochałam się w nim. ;* Jest cudowny, fajnie w nim wszystko gra. :) Gratuluję zrobienia tak ślicznego szablonu. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. (ono) ale mogła bys troche wiecej pand
  a poganilam bo nie moge tak zostawic bloga! Bedzie za miesiac impra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. droga EyePet, strasznie irytuje mnie to, gdy ktoś co chwilę pisze i pogania szabloniarza. Nie dziw się, że tak wygląda Twój szablon. Mamy czas nieograniczony na wykonanie zamówienia, też mamy swoje życie i szczerze, nie powinno nas obchodzić to, że masz jakąś impreze na blogu. A Alex mogła mieć masę sprawdzianów i co? Dlatego proszę, uszanuj jej prace, bo równie dobrze nie musiała zrobić nic.

   Usuń
 4. Pierwsze zamówienie jest jak dla mnie średnie. Nic oprócz wklejenia wielkiego nie robiłaś, a samo wklejenie jest nudne. Całość ładnie się komponuję, ale ogólnie szablon nie przekonuję mnie do siebie.
  Drugie zamówienieTu niestety to samo co w poprzednim. Wklejenie + napis. Choc moim odmiennym gustem ten jest ładniejszy niż poprzedni, ponieważ uważam, że będzie ładnie komponował się na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja tutaj również jestem zdania jak Heather, że róż mogłaby iść na drugi plan, ale nie narzekam, szablon gustowny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałam jeszcze dodać, że zaktualizowałam kolejkę, zmieniłam jeden punkt regulaminu dla zamawiających i ja mam blokadę kolejki do odwołania. Proszę się do mnie nie zgłaszać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz dopiero mogłam wejść i kiedy zobaczyłam szablon od razu się w nim zakochałam. Róża mogła być na drugim planie, ale i tak jest pięknie. Zrobiłaś to tak jak sobie wyobrażałam. Bardzo dziękuje za wykonanie. Jest piękny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Prosiłam też jeszcze o button, więc chciałabym się zapytać czy też będzie zrobiony?

  OdpowiedzUsuń